برای خانه‌تکانی از چه شوینده‌هایی استفاده شود؟

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
[h=1]برای خانه‌تکانی از چه شوینده‌هایی استفاده شود؟
[/h]

» سرویس: اجتماعي - سلامت
کد خبر: 93121005465
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۲یک متخصص پوست به افرادی که قصد خانه تکانی در ایام نوروز دارند، توصیه کرد: از شوینده‌های استاندارد استفاده کنند.
مهرداد ملک در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه کرمانشاه، با اشاره به آغاز خانه تکانی‌های نوروز گفت: افرادی که قصد خانه تکانی دارند باید از شوینده‌های استاندارد استفاده کنند و هنگام خرید به استاندارد بودن محصول توجه داشته و این شوینده‌ها را از مراکز استاندارد خریداری کنند.
این متخصص پوست، مو و زیبایی افزود: استفاده از شوینده‌های غیراستاندارد مشکلات پوستی را برای افراد در پی دارد و استفاده از آن‌ها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
ملک در ادامه بر لزوم حفاظت فیزیکی پوست برای جلوگیری از آسیب دیدن در زمان خانه تکانی تاکید کرد و از افراد خواست به این منظور اول دستکش نخی پوشیده و بعد دستکش پلاستیکی را بر روی آن بپوشند.
وی با بیان اینکه شوینده‌ها برای مصارف مختلف ساخته شده‌اند، گفت: استفاده زیاد از این شوینده‌ها می‌تواند برای پوست مشکلاتی را بوجود آورد، لذا توصیه می‌شود افراد در مصرف شوینده‌ها افراط نکنند، چراکه زیاده‌روی در مصرف شوینده‌ها می‌تواند آسیب‌هایی را به پوست آن‌ها وارد کند.
وی در ادامه از افراد خواست در صورت استفاده از شوینده‌ها و خشک شدن پوست‌شان بلافاصله پس از شستن پوست آن را خشک کرده و با و از کرم‌های مرطوب کننده استفاده کنند.
این متخصص پوست، مو و زیبایی افزود: همچنین توصیه می‌شود افراد حین خانه تکانی برای حفاظت سیستم تنفسی و مخاط بدن خود از ماسک استفاده کنند.
انتهای پیام

برچسب : ،
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر