انواع كانكس

mojtaba_br

همراه نمونه
2015-09-21
406
41
0
انواع كانكس:
در اصل تركيب دو كلمه Container – Express ميباشد كه در زمان جنگ جهاني براي انتقال سريع به وسیله ی ها از آن استفاده ميشده است . امروزه با توجه به سرعت ساخت و قيمت تمام شده و نيز تنوع در انواع طرح هاي زيبا و كاربرد هاي بسيار متنوع، استفاده از كانكس در ساختمان سازي پيشي گرفته است.
كانكس ها ميتوانند طوري طراحي و ساخته شوند كه مناسب نياز شما باشند مثل كانكس اداري، كانكس دفتر كار، دو طبقه ، كانكس مسكوني يا ويلايي، ، آشپزخانه ، حمام ، ، و همچنین انواع كانكس تحقيقاتي آزمايشگاهي خوابگاهي. كانكس ميتواند اصطلاحا ثابت باشد كه براي حمل مجدد آن از قلاب يا هوك نصب شده روي سقف آن استفاده ميشود و يا ميتواند چرخدار باشد كه ديگر نيازي به تجهيزات براي بلند كردن آن نيست.
بسته به نوع كاربري انواع كانكس جنس بدنه سقف و همچنين كف و نيز عايق بندي آن ميتواند متفاوت باشد متريال مورد استفاده در كيوسك نگهباني با متفاوت ميباشد . ديواره بيشتر از جنس گالوانيزه با رنگ كوره اي بوده كه روي شاسي هاي سبك فلزي نصب مشوند. امروزه بيشتر عايق بندي ها از جنس ساندويچ پانل ميباشد كه با تزريق عايق پلي يورتان يا پلي استايلن و يا حتي پشم شيشه به ميان دو صفحه فلزي نازك ساخته ميشود ، مانند يك ساندويچ كه دو طرف نان دارد و در وسط همبرگر.

اگر در یا به جنس و متریال آن دقت كافي كنيد در آينده پس از اتمام كارتان ميتوانيد آن را به عنوان كانكس دست دوم و كار كرده بفروشيد. ابعاد مختلف دفتر کار و پيش ساخته اداری و همچنین مساحت هرطبقه اتاق مدیریت دفتر فروش پارتیشن بندی دارای حفاظ برخي از كاربردهاي اين اتاق جادويي ميباشند.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر