افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام

danielhj

New member
2016-01-29
23
10
0
افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام:شبکه های اجتماعی امروزه سهم مهمی در موفقیت دارند، به طوری که در برخی موارد رقابت کاملا بر اساس آمار و ارقام و نحوه فعالیت در آن ها ارزیابی می شود.همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی به یک دسته بندی کلی از اپلیکیشن ها و وب سایت هایی که خدماتی از قبیل چت آنلاین، گفتگو تصویری، به اشتراک گذاری مطلب و عکس و… می دهند اشاره می کند، از این رو قدرت تمامی این اپلیکیشن ها و وب سایت ها به یکدیگر برابر نیست و بستگی به کشور و محل مورد نظر دارد.افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام از جمله مواردی است که در کشور ما به سرعت جوابگو است، از آنجائیکه طی آمار رسمی در صد بالایی در حدود ۸۰% کاربران تلگرام ایرانیان عزیز هستند.

چگونگی افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام
امکان استفاده از برخی شبکه های اجتماعی به دلیل عدم سازگاری آن ها با قوانین کشور ما در حال حاضر وجود ندارد.در این وضعیت، برخی شبکه های اجتماعی به میزان بسیار زیادی مورد توجه کاربران قرار گرفته اند که از جمله آن ها می توان تلگرام را اشاره کرد.افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام به دلیل آمار ذکر شده در بالا یکی از بهترین روش هایی است که وب مسترها می توانند در وب سایت های خود به کار ببرند.

قرار دادن آدرس کانال تلگرام در انتهای مطالب
در مطلب نوشتن محتوای خوب در طراحی سایت چقدر اهمیت دارد؟ به تاثیر تولید محتوای قوی اشاره کردیم.بعد از این کار نوبت به بهره بری شما از این کار می رسد.به عنوان نمونه با قرار دادن آدرس کانال تلگرام در انتهای مطالب، را رقم خواهید زد، به این گونه که مطلب قوی شما سبب می شود تا کاربر بخواهد از آن پس هیچ کدام یک از مطالب شما را دست ندهد، پس به عضویت کانال شما درآمده و کلیک کننده همیشگی تمامی لینک های شما خواهد بود.

غنی کردن کانال برای افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام

تمامی تلاش شما به منظور افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام، به بعضویت درآوردن افراد کانال خود منتهی نمی شود، بلکه نکته اساسی تر اینجاست که چگونه آن ها را در کانال خود نگه داریم.قرار دادن تعداد زیادی لینک در طول روز، عدم فعالیت برای مدتی طولانی و… از جمله مواردی هستند که کاربران را به خروج از کانال شما وادار می کنند.به این منظور تنها به منظور گرفتن کلیک به قرار دادن لینک اکتفا نکنید و در برخی موارد فایل ها و رسانه های تصویری مفیدی نیز در کانال خود بارگزاری کنید.

افزودن تصویر کانال تلگرام در صفحه اصلی
مانند مورد بالا، در مورد طراحی سایت حرفه ای هم قدم دوم به بهره بری از آن اختصاص پیدا می کند.زمانی که کاربر پس از ورود به وب سایت مجذوب طراحی شما می شود،برای افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام میبایست عکسی را در قسمتی از وب سایت به صورت لینک دار که به آدرس کانال اشاره می کند قرار دهید، چون این کاربر شما را به عنوان یک مرجع قوی تلقی کرده و تصمیم می گیرد که اخبار و مطالب چنین وب سایتی را از دست ندهد.
همیشه از خود ردی به جای بگذارید، اما در این کار زیاده روی نکنید.به عنوان نمونه تمام وب سایت را از آدرس کانال خود پر نکنید، چون تاثیر منفی خواهید گرفت.

تبادل برای افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام
یک فرد، وب سایت، شرکت و… تازه کار همیشه برای پیشرفت به کمک همنوعان قدیمی خود نیاز دارد، از این رو میبایستی با گفتگو و حتی در مواردی با پرداخت هزینه از کانال های محبوب بخواهید تا آدرس کانال شما را با تبلیغات و آب و تاب فراوان در دل کانالشان معرفی نمایند تا به این وسیله آمار اعضاء کانالتان افزایش یابد.تاثیر این کار در افزایش بازدید وب سایت به کمک تلگرام کاملا مشخص است، چون اگر یک مطلب کانال ۱۰۰۰ نفر ۳۰ کلیک بخورد، این تعداد برای کانالی با تعداد اعضاء ۱۰۰۰۰ نفر، به بالای ۲۰۰ کلیک افزایش پیدا خواهد کرد.
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر