احمدزاده: مصدوم هستم

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0
کد خبر : 1028971 زمان ارسال : جمعه 1392/10/06 11:48

[h=1]احمدزاده: مصدوم هستم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: به دليل مصدوميت و کشيدگي همسترينگ پا کنار تيم ملي زير 22 سال نيستم.[/h]
00946288.jpg

فرشاد احمدزاده در مورد عدم حضورش در تمرينات تيم ملي زير 22 سال گفت: متأسفانه مصدوم هستم و به دليل کش آمدن همسترينگ پايم بايد فيزيوتراپي کنم. در حال حاضر با تراکتورسازي نيز تمرين نمي‌کنم.

به نقل از فارس، وي افزود: مشخص نيست تا چه زماني شرايط بازي را دارم اما مقابل نفت مسجد سليمان نيز غائب هستم و فکر مي‌کنم 3- 4 روز مدت درمانم است.

مهاجم تراکتورسازي در مورد شرايط تراکتورسازي عنوان کرد: وضعيتمان خوب است. پس از بازگشت از کرمان در تهران تمرين مي‌کنيم و خدا را شکر شرايط مناسبي داريم.

وي در مورد عدم نتيجه‌گيري تيمش در 3 مسابقه گذشته خاطر نشان کرد: در اين 3 ديدار عملکرد خوبي نداشتيم اما با تمريناتي که انجام مي‌دهيم تمام تلاشمان اين است که بتوانيم نتايج را جبران کنيم و به وضعيت بهتري دست يابيم.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر