آموزش شارژ کارتریج و تعمیرات ماشین های اداری

mojtaba_br

همراه نمونه
2015-09-21
406
41
0
آموزش شارژ کارتریج و تعمیرات ماشین های اداری: یکی از مواردی می باشد که اگر شما دارای یک شرکت باشید حتما نیاز به این خدمات را احساس خواهید کرد. شامل ، ، ، ، و تعمیرات دستگاه پول شمار می باشد این این لوازم با توجه به استفاده آنها نیاز به نگهداری خواهد داشت. یکی از مهمترین مواردی که شما باید در انتخاب شرکت تعمیر کننده لحاظ کنید پشتیبانی آن شرکت می باشد که با توجه به زمان و هزینه با رقبا از کیفیت بهتری هم برخوردار باشد که زمانی که شما دستگاه مورد نظر را تعمییر می کنید، مدت زمان بیشتری برای شما کار کند.

آموزش تعمیرات ماشین های اداری
موارد قابل تعمییر در ماشین های اداری عبارتند از انواع مقاومت Types of Resistance ،انواع خازن Types of Capacitors ، انواع سلف و سیم پیچ Types of inductors and coils انواع دیود Types of diodes ، انواع دیود زنر Types of Zener diode ، انواع ترانزیستور Types of transistor انواع فت Types of FET ، انواع ماس فت Types of MOSFET ، انواع آی سی Types of IC ، انواع چیپ Types of chip ، که در بعضی موارد قابل تعمیر و در بعضی موارد باید تعویض شود.Office-Machine-Repair-pic.jpg، ، و بصورت کاملآ علمی و کارگاهی بر مبنای معیارها و تجهیزات روز دنیا این است که علاوه بر تعمیرات ماشین های اداری موجود در بازارهای خاورمیانه به تعمیر دستگاه های DFX 8000T/5000+ مورد استفاده در سیستم های بانکی کشور بپردازد.
تعمیرات ماشین های اداری در شرکت فنی مهندسی ایده برتر پیشگام با داشتن کارشناسان تخصصی و با تجربه در بازه زمانی کوتاه انجام پذیر می باشد. کارشناسان این شرکت با تجربه بالایی که در این زمینه دارند می توانند به صورت تخصصی به رفع موارد جزی ماشین های اداری شما بپردازند
خدمات ماشین های اداری ما برای افزایش سطح اطلاعات و مهارت های فنی در سراسر کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات و آشنایی با ماشین های اداری جهت پرسنل داخلی و نمایندگان خدمات پس از فروش نموده است. ضرورت آموزش مستمر و به روز، در جهت ارائه سرویس و خدمات مطلوب تر به مشتریان ایجاب نموده که بخش آموزش خدمات ماشینهای اداری با برنامه ریزی دقیق نسبت به آموزشهای مورد نیاز برای پرسنل داخلی و نمایندگان سراسر کشور اقدام نماید. به علت وجود مدرسین مجرب و زبده، آموزش های ما در نوع خود بی نظیر و برتر هستند. در پایان دوره ها پس از برگزاری آزمون، مدرک پایان دوره از طرف خدمات به افراد شرکت کننده اعطا می شود.