آموزش تصویری فعال سازی منوی مخفی در ویندوز 8.1

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر


اکثر کاربران ویندوز با ارائه ویندوز 8 و 8.1 ایراد هایی از آن گرفتند یکی از این ایراد ها که بسیار به چشم میخورد منوی استارت ویندوز8 و 8.1 بود .در منوی استارت ویندوز8 و 8.1 برنامه های نصب شده بر روی سیستم به نمایش در نمی آیند و این کمی آزار دهنده میباشد . اما یک منوی استارت مخفی وجود دارد که شما میتوانید تنها با چند کلیک ساده این منو را به نوار وظیفه خود اضافه کنید. در این منو تمامی نرم افزار هایی که نصب کرده اید به نمایش در می آید و به راحتی هر چه تمام تر میتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید.1.ابتد از فعال بودن نمایش فایل های مخفی سیستم مطمئن باشید.


2.سپس بر روی نوار وظیفه سیستم خود راست کلیک کنید و از زیر مجموعه toolbar گزینه ی new toolbar را انتخاب کنید.

3.حالا کادری برای شما به نمایش در می آید که باید در آن به آدرس زیر مراجعه کنید.


کد:
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

4.پس از این که به آدرس مورد نظر مراجعه کردید بر روی گزینه ی Select Folder کلیک کنید.

5.اگر دقت کنید مشاهده خواهید کرد که آیکونی به نوار وظیفه سیستم شما اضافه شده است . اگر بر روی این آیکون کلیک کنید تمامی نرم افزار های نصب شده بر روی کامپیوتر شما نمایش داده میشود .منبع: learning.asarayan.com
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر