آموزش تصویری تنظیم دریافت اعلانات اندروید در ویندوز 10

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
در آخرین بیلد (build ) ویندوز 10 مایکروسافت شما می توانید اعلانات دستگاه اندرویدی خود را بر روی دسکتاپ مشاهده کنید . اگر نگران این هستید که دسکتاپ شما سرشار از اعلانات دستگاه اندرویدی شود هیچ جای نگرانی نیست . شما می توانید تنظیم کنید که پیغام های اخطار کدام برنامه برای شما به نمایش در آید .برای دریافت اعلانات اندرویدی در ویندوز 10 مراحل زیر را انجام دهید . توجه داشته باشید که این ویژگی در بیلد 14342 ویندوز 10 که در تابستان امسال عرضه می شود قرار داده شده است , آن دسته از افرادی که نسخه آزمایشی این بیلد را در اختیار دارند می توانند این روش را انجام دهند . ضمن این که برای استفاده از این روش باید Cortana در کامپیوتر شما فعال باشد .
1 . در دستگاه اندرویدی خود Cortana را از طریق و نصب نمایید .

2 . بعد از دانلود و نصب نرم افزار گزینه Open را انتخاب نمایید تا نرم افزار اجرا شود .سپس گزینه I agree را انتخاب کنید .3 . آدرس ایمیل و رمز عبور اکانت مایکروسافت خود را که در کامپیوتر خود از آن استفاده می کنید را وارد کنید .


4 . آیکون منو را انتخاب کنید .
5 . سپس گزینه settings را انتخاب کنید .6 . در مرحله بعد گزینه Sync notifications را انتخاب کنید .

7 . گزینه Notification center permission را انتخاب کنید .8 . بروی دکمه جابجا شونده روبروی Cortana ضربه بزنید .9 . گزینه OK را انتخاب کنید .

10 . حال در این مرحله هر برنامه ای را که می خواهید اعلان آن ها را مشاهده کنید گزینش کرده و بر روی دکمه جابجا شونده روبروی آن ضربه بزنید .
11 . در کامپیوتر بر روی قسمت Ask me anything کلیک کنید .

12 . بر روی آیکون Settings کلیک کنید .

13 . گزینه Send notifications between devices را فعال و آن را بر روی ON قرار دهید .


.

14 . بر روی Next کلیک کنید .


15 . مجدد بر روی گزینه Next کلیک کنید .حال شما از این پس اعلانات دستگاه اندرویدی خود را بر روی ویندوز 10 خواهید دید .
منبع: learning.asarayan.com
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hasti

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر