آموزش تصویری اعتراض به نمره در آموزشیار

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,716
2,901
113
چابکســـر
سلام، همانطور که در جریان هستید در سامانه سیدا (سامانه قبلی دانشگاه آزاد اسلامی) بخشی وجود داشت به نام اعتراض نمرات که اساتید نمرات را قبل از اینکه وارد کارنامه شود در این بخش وارد می کردند تا در صورت اعتراض دانشجویان اقدام لازم صورت گیرد.

حالا در سامانه جدید هم این بخش وجود دارد که از طریق منوی " ثبت نام دروس دانشجو ==> ارسال درخواست به نمره در نیمسال جاری " قابل دسترسی است.(تصویر زیر:)اما اگر بخواهیم نمرات ترم های پیشین که اساتید در این بخش وارد کردند را ببینیم چکاری باید انجام دهیم؟

ابتدا در بالای سایت برروی گزینه " انتخاب " کلیک کنیددر صفحه باز شده در قسمت " نیمسال عملیات " ، ترم تحصیلی را انتخاب کنید و سپس بر روی تایید کلیک نماییدبعنوان مثال اگر میخواهید نمرات ترم تحصیلی 98-99 نیمسال دوم یعنی ترم بهمن را ببینید گزینه 982 را انتخاب کنید.

و حالا پس از لود شدن مجدد صفحه مراحل زیر را انجام داده و نمرات خود را مشاهده کنید و درصورت نیاز اعتراض بزنید

موفق باشید :)
منبع:

 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر