7 بیماری بدون علامت

Hooshmandsazan

New member
2015-10-14
10
0
0
رشت
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]سرطانپانکراس همان سرطان لوزالمعده و یکی از مرگبارترین انواع سرطان است که هیچ نشانه‌ایندارد و فقط در مراحل پیشرفته مشخص می‌شود. در مرحله پیشرفته، علائمی مانند زردی،درد بالای شکم و کاهش وزن بدون علت دارد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]برخی از بیماری‌ها به دلیل عدم وجود علائم در مراحل اولیهمشخص نمی‌شود بیماری‌هایی که علامت ندارند برایتان معرفی می‌کنیم تا در این بارهبیشتر بدانید. [FONT=&quot]

برخی از بیماری ها به دلیل عدموجود علائم در مراحل اولیه مشخص نمی شود بیماری هایی که علامت ندارندبرایتان معرفی می کنیم تا در این باره بیشتر بدانید.

همانطوری که می‌دانید تشخیصزودهنگام علائم بیماری کلید درمان است، برای این کار نیاز به معاینات پزشکیمنظم دارید تا از بیماری های خاموش پیشگیری کنید.

1- دیابت


دیابت که "قاتل خاموش”نامیده می‌شود زیرا هیچ علائمی ندارد. در اغلب موارد، نشانه‌های مبهم مانندتشنگی بیش از حد، تکرر ادرار مشخص می‌شود.

2- پوکی استخوان


پوکی استخوان به خودی خود هیچعلائمی ندارد. افزایش خطر شکستگی استخوان که در ستون مهره‌ها، دنده‌ها، لگن و مچدست رخ می‌دهد. پوکی استخوان می‌تواند استخوان را بسیار متخلخل، شکننده کندو به ناتوانی منجر شود.

3- ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV)-4


ویروس نقص ایمنی انسان (HIV) در ابتدا هیچعلامتی ندارد. کسانی که آلوده به این ویروس هستند علائم شبه آنفولانزا دو تاچهار هفته بعد بوجود می آید.

4- سرطان پانکراس


همان سرطان لوزالمعده است، یکی ازمرگبارترین انواع سرطان، است که هیچ نشانه‌ای ندارد و فقط در مراحل پیشرفته مشخصمی‌شود. در مرحله پیشرفته، علائمی مانند زردی، درد بالای شکم و کاهش وزن بدون علتدارد

heart -5- حمله قلبی


سکته قلبی (MI) هنگامی رخ می‌دهد که جریان خون بهبخشی از قلب قطع شده است. سکته قلبی در اول هیچ علامتی ندارد ولی در برخی ازافراد درد قفسه سینه، تنگی نفس، سرگیجه وجود دارد Deep Vein Thrombosis

6- ترومبوز ورید عمقی (DVT)


با یک لخته خون در ورید عمقی شروعمی‌شود عمدتا در پاها است که نمی‌تواند حرکت کند‌. برخی اوقات علائم هشداردهنده مانند درد، تورم یا احساس گرما در پا که در غیر این صورت هیچ نشانه دیگریندارد.

7- بیماری‌های کلیوی

این بیماری در مراحل اولیه هی[/FONT]چ علامتی ندار نداردو در بیماران دیابتی شایع تر است.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر