گردشگری با بچه های تالار

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
سلام به همه دوستان
همون طوری که خبر دارید من رفته بودم مسافرت کرمانشاه و گفتم از جاهای دیدنیش براتون عکس بزارم و بهتون نشون بدم.
شما دوستان هم هر جایی مسافرت رفتین عکس بگیرن و با یکی یا دو خط توضیح برام بزارید
تا بیشتر با طبیعت و مکان های تاریخی و تفریحی اون شهر یا استان آشنا بشیم
منتظر عکس هاتون هستم :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra، pegah، Sina و 1 کاربر دیگر

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
مکان اول بیستون کرمانشا هست

نمای از طبیعت اطراف کوه بیستون

فرهاد تراش هست که بعضی ها اعتقاد دارن فرهاد این کوه رو تراشیده ولی اشتباه هست و یه گروه از باستان شناس های آلمانی میگن مال دوره ی ساسانی هست و و یه گروه میگن برای دوره ی هخامنش هست

نمای بالا از حوضچه ی طبیعی وسط پارک

نمای بالا از کاروانسرا شاه عباس که جزو مهم ترین کاروانسرا های اون دوره بود و استفاده ی زیارتی و نظامی داشت

عکس بعدی از مجسمه هرکول هست که در اون زمان ایران با یونان روابط خوبی داشتن برای همین یونانیان این مجسمه یا بهتر بگم نقش برجسته رو درست کردن

دیگه چون دیر وقته بقیه عکس ها رو فردا میزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina، asalak و pegah

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
خب بقیه عکس ها رو میزارم

آبشار درون محوطه ی پارک

موزه ی بیستون در چند متری کاروانسرا
که این اسکلت یه دختره 16-20 ساله هست که مال 3000 سال پیش هست

کاخ نیمه تمام هست از اسمش معلومه که تموم نشد واین عکس نشان دهنده ی یکی از طاق های این بنا هست

این هم نمای داخلی کاروانسرای شاه عباس

نما از یکی از در های کاروانسرا

نمای نزدیک از بیرون کاروانسرا

جنگل های اطراف کوه بیستون

اینم از عکس های محوطه ی بیستون

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina و pegah

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
خب سری بعدی از سری عکس های سفر به کرمانشاه
عکس های این سری مربوط میشه یه سراب نیلوفر البته به خاطر اینکه بهار رفتیم نیلوفری نداشت

نمای بیرونی سراب نیلوفر

این خود سراب هست که میشه گفت دریاچه ی طبیعی هست ولی همون طوری که گفتم به دلیل اینکه بهار رفتیم نیلوفری نیست ولی اگه تابستون برید حتما نیلوفر میبینید

لاک پشت و غورباقه هم زیاد بود اینم یه لاک پشتی که داشت آفتاب میگرفت

دیدم هی ادم ها میرن سوار قایق های پدالی میشن میرن وسط دریاچه ما هم گفتیم بریم اینا هم عکس ها از وسط دریاچه گرفته شده

اینم اطراف دریاچه که حتما بر اثر زلزله این اتفاق افتاد

این عکس هم موقع برگشت گرفتم از روی بیکاری

سری عکس های سراب نیلوفر هم تموم شدن
امیدوارم خوشتون بیاد :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina و pegah

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر