کنترل وزن و لاغری و جوانسازی پوست

mojtaba_br

همراه نمونه
2015-09-21
406
41
0
کنترل وزن و لاغری و جوانسازی پوستADE: کنترل لاغری تالگو (Thalgo Slim Control) اولین مکمل غذایی ضد چربی و ضد قند است. این مکمل با ویتامین های ضروری A، D و E میکروانکپسوله شده، غنی سازی شده است که به کنترل اثرات زیاده خوری کمک کرده و به طور مؤثر وزن شما را مدیریت می کند.

Slim_Control_ADE.jpgتکنولوژی ها و نوآوری های مؤثر علمی به کار برده شده علیه چربی و قند در این مکمل تالگو، چربی رژیم غذایی را به دام انداخته تا جذب آن محدود شود و از شکستن قندهای پیچیده جلوگیری می کند و به سرعت از بدن حذف می گردند. بدین ترتیب به کاهش وزن و لاغر شدن کمک می کند.

ترکیبات فعال آن شامل :
پودر نئوپانتیا نوپال - فیبر لیپوفیلیک مشتق شده از برگ های کاکتوس Opuntia Ficus Indica. که با افزایش دفع چربی، باعث جذب تنها 27 درصد از چربی رژیم غذایی می شود.
عصاره اسپیرولینا - با عملکرد ضد قند؛ غنی از مواد مغذی (ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها، اسیدهای چرب ضروری و ...)

ویتامین های ضروری میکروانکپسوله شده A، D و E
15 دقیقه بعد از خوردن یک وعده غذای غنی از چربی و قند به تدریج یک بسته کوچک این مکمل کنترل لاغری را مصرف کنید.
مکمل کنترل لاغری تالگو طعم لیمویی دلپذیری دارد که باعث تازه شدن بعد از صرف وعده غذا می شود.
همچنین این محصول علاوه بر فوایدی که کنترل وزن دارد می تواند موجب و شما بشود شما می توانید با مطالعه ی مقالات و همچنین آشنایی با موجب خود شوید.
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: سحریی

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر