چه شود ...

zahra

مدیر ارشد
2013-09-24
3,072
2,573
0

چه شود ...

شما فکر می‌کنید این سخنان از کیست؟

به نظر من اگر زنی یا مردی حجاب رسمی مد نظر ما را رعایت نکند، عفیف بودنش زیر سؤال نمی‌رود. قبل از انقلاب زنان زیادی در جامعه ما حجاب نداشتند، ولی آیا انسان‌های عفیفی نبودند؟ من هشدار می‌دهم که حجاب را عین عفاف ندانیم. به نظر من زنان زیادی از جامعه ما حجاب مطلوب قانون را ندارند، ولی عفیف هستند.... باید ببینیم عفت را چه چیزی تهدید می‌کند. به نظر من عفت مردم ما را فقر اقتصادی و ناتوانی در ازدواج، بیشتر تهدید می‌کند تا رعایت حجاب مطابق استانداردهایی که عده‌ای دوست دارند و تعریف کرده‌اند.»

طبق همین سخنان خودتان را یک دختر نوجوان فرض کنید که می‌خواهد بر اساس سخن یکی از بزرگان کشورش عمل کند. می‌توانید بدون چادر و مانتو و حتی بدون روسری و مقنعه بیرون بیایید. آستین‌ها را تا بازو‌ها بالا بزنید و پاچه شلوارتان را تا زیر زانو بالا بیاورید. لباس‌هایتان تنگ هم باشد طوری نیست. خودتان را جلوی‌ آیینه نگاه هم نکنید، چون اگر قرار باشد این سخنان مبنای عمل در کشور قرار گیرد، کسی در خیابان به شما ایرادی نمی‌گیرد و می‌توانید آزادانه با هر رنگ و لعابی که خواستید در شهر بچرخید. فقط کافی است برای فرار از قانون یک روسری پنج سانتی متری به زور زیرچانه‌تان گره بزنید و خلاص. جوراب هم نداشتید مسئله‌ای نیست. فقط لطف کنید عفیف باشید!

خب فکر کردید این سخنان از کیست؟

رئیس جمهور کشورمان جناب آقای روحانی

+حرف من : به نظر من اون چیزی که توی مملکت ما بیداد می کنه ، اصول ضدفرهنگیه ...
جامعه کنونی ایران به دوبخش تقسیم میشه ؛
1) عرب پرستان فرهنگ فروخته
2) پان ایرانیست های دین فروخته
البته یک مورد سومی هم هست که خیلی کم تی جامعه به چشم میاید
3) ایرانیان مسلمان !
من نوعی ایرانی که هم دینم و قواعدش رادوست دارم و پایبندش هستم و هم فرهنگ کشورم را دوست دارم و به آن افتخار میکنم ...
من نوعی که هم محمد (ص) را دوست دارم و اهل بیتش _ هم کوروش کبیر و تمدنی که ساخت را دوست دارم
بین جماعتی که یکیشان میگوید حجاب عقب ماندگیست و دیگری می گوید مدرن بودن کفر است
تکلیفم چیست ؟
منی که تیپ می زنم ، جینگولی می پوشم و ذوق های جور وجور دارم
منی که حجاب دارم ، به اصول مذهبی پایبندم ، محرم و نامحرم را رعایت می کنم
از دست مسخره بازیهای این دوگروه چه کارکنم ؟!
آن یکی جلف میداندم چون مثل خودش داد دین دین سر نمیدهم و تیپ می زنم
آن یکی عقب مانده می داندم چون حجاب دارم و دوست پسر ندارم و

آقای رئیس جمهور منی که حجاب دارم همینجوریش وقتی میرم این و اون ور واسم خودشونو میگیرن و از بالا نیگام می کنن وفرق میذارن از نوع آزار دهندش حالا که شما داری همچین حکمی میدی دیگه من آرامش دارم ؟!
اصلا مگه این مملکت مسلمون نیست ؟ پس چرا یه خانوم چادری یا با حجاب رو توش تحویل نمیگیرن ؟
کدوم ________ گفته از روی ظاهر مردم قضاوت کنید ؟
اون عطر فروشی که گوشه خیابون دست فروشی میکن که حکم زیردست خیلی از رهگذر هارو هم نداره و اصل عددی نیست توی کله پوکش چی فکر می کنه که وقتی قرتی یه خاونم چادری از کنارش رد میشه دستشو می بره کنارو تبلیغ نیکنه ؟
یعنی انقد ایجا مردم عقب مونده اند که فکر میکن یه خانوم چادری عطر نمیزنه ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟! !؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!!� �!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!!؟! ؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!
وقتی واسه استخدام دولتی میریم ، می گن حجاب و چادر
وقتی واسه تفریح و این ور اون ور میریم فقط بچه اٌپن هارو تحویل می گیرن
اینجا به ساز کی باید رقصید؟!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pegah

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر