چند خبر کوتاه از wwe آپدیت 23 اکتبر 2014

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر

◘ 2 مسابقه برای سروایور سریز
دبلیو دبلیو ای امسال هم یک مسابقه 5 به 5 حذفی در سروایور سریز ترتیب خواهد داد . علاوه بر این تشکیل مسابقه نیکی بلا مقابل بری بلا هم احتمال زیادی دارد
◘ تاریخ بازگشت براک لزنر
اولین شویی که براک لزنر در آن تبلیغ شده , راء 8 دسامبر 2014 است و گفته شده که مسابقه بعدی براک لزنر فقط در پی پر ویو رویال رامبل خواهد بود و از بین رندی ارتون و جان سینا , جان سینا به عنوان برنده احتمالی از سایت های خبری معرفی می شود

◘ مسابقه جدید برای هل این ا سل
در ضبط اسمکدان 24 اکتبر , مسابقه two of three falls سر کمربند بین قاره ای بین سزارو و دولف زیگلر برای هل این ا سل ثبت شد
در این نوع مسابقه کشتیگیر باید 2 بار حریفش را پین کند تا برنده شود این مسابقه می تواند با نتیجه 2 به 1 یا 2 به 0 به نفع برنده به پایان برسد
◘ دارک مچ های این هفته
قبل از شروع شوی مین ایونت دیشب , سامی زین توانست تایتوس انیل را شکست بدهد
پس از اتمام مین ایونت و قبل از شروع شدن اسمکدان , آدریان نویل , هیت اسلیتر را با حرکت red arrow شکست داد و با انجام این حرکت مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت
◘ برنامه لغو شده ای از کین
فیلم see no evil 2 به تازگی از کین منتشر شد . قرار بود که کین با نام و قیافه درون فیلمش یک سگمنت برای تبلیغ این فیلم اجرا کند ولی لغو شد
◘ راک و مارک زوکربرگ
د راک دیروز در ژاپن برای تبلیغ فیلم هرکولز حضور پیدا کرد و در آنجا با مارک زوکربرگ (بنیانگذار فیس بوک) شام خورد و در این مورد نوشت
"با مارک زوکربرگ غذایم را در اینجا در توکیو مشترک شدم و از او به خاطر بهترین تکنولوژی مجازی ممنونم که باعث شد یک راه قدرتمند برای ارتباط با طرفداران داشته باشیم ."
◘ تغییر نظر دبلیو دبلیو ای
بخش کورپوریت سایت کمپانی در قسمت سلامتی کشتیگیران جوان تغییر کرد و متن جدید آن به شرح زیر است :
"دبلیو دبلیو ای هیچ تحملی در مورد اضافه کردن خشونت خانگی , سوء استفاده از کودکان و تجاوز جنسی ندارد پس از دستگیری یک کشتیگیر برای چنین سوء رفتاری , کمپانی آن کشتیگیران را تعلیق می کند و برای بار بعدی چنین سوء رفتار هایی آن کشتیگیر اخراج خواهد شد.
دبلیو دبلیو ای می تواند کشتیگیر را جریمه , تعلیق یا قراردادش را فسخ کند اگر چه در صورتی که شواهد قوی به دبلیو دبلیو ای معرفی نشود قرارداد او محدود می شود . در قانون 9.13 A بخش قرارداد دبلیو دبلیو ای که به عنوان "بند اصول اخلاقی" شناخته می شود دبلیو دبلیو ای را به انجام چنین کاری با یک کشتیگیر مجاز می کند
◘ خبری از مسابقه دیواز در HIAC
در پری شو راء 20 اکتبر ای جی در مصاحبه با رنی یانگ گفت که در طول مسابقه سر کمربند دیواز در هل این ا سل , آلیشیا فاکس در کنار رینگ حضور دارد
◘ تعداد بیننده راء / ریتینگ اسمکدان
راء این هفته (20 اکتبر) توانست تعداد 3.695 میلیون بیننده را بدست بیاورد در حالیکه تعداد بیننده راء هفته قبلی 3.751 میلیون نفر بود
اسمکدان 17 اکتبر هم ریتینگ 1.96 و تعداد 2.69 میلیون را بدست آورد در حالیکه اسمکدان هفته قبل آن , ریتینگ 1.94 و تعداد 2.67 میلیون بیننده داشت

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
23/اکتبر
◘جدایی وایت فامیلی
طبق خبرهای جدید قرار است از این به بعد وایت فامیلی به صورت تکی مسابقه بدهند و تکلیف گروه وایت فامیلی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است
◘ توییت جان سینا در مورد مسابقه با رندی
جان سینا در مورد مسابقه با رندی ارتون این توییت را فرستاد :
"یکشنبه (روز برگزاری هل این ا سل) من کسی هستم که باقی می ماند . علاوه بر این . براک لزنر من برای تو و عنوان قهرمانی میام"

◘ خبری در مورد ارتون
شایعه شده که رندی ارتون در مسابقه استریت فایت راء این هفته مصدوم شده . ارتون هنگام خروج از سالن از ناحیه کمر احساس درد می کرد و در شوی اسمکدان این هفته هم غایب بود
◘ مصاحبه جدید دین امبروز
دین امبروز در مصاحبه جدیدش با این موارد را گفت
گرفتن شانس پیشرفت به خاطر اینکه رومن رینز و دنیل برایان مصدوم هستن :
مصدومیت ها همیشه وجود دارن اما وقتی برای یک نفر اتفاق می افته , بقیه مجبورن بیشتر بجاش کار کنن چون شو حتما باید اجرا بشه . من سعی نمی کنم جای کسی رو بگیرم . من دنبال جای خودم هستم و چیزی که خودم به اجرا می ذارم . من نگران نیستم که چه کسی هست و نیست . اما این اتفاق می افته و هر کسی از موقعیتی که بدست میاره باید استفاده کنه . ما دوشنبه ها (منظور زمان پخش شدن راء) زمان زیادی داریم که روی اسکرین هستیم و این فرصت ماست که قابلیت هامون رو نشون بدیم و مسولیتی که داریم رو انجام بدیم . ما یه جور تیم هستیم و هدف ما سرگرم کردن هر کسی هست که از هر جای جهان ما رو می بینه هستیم و باید شوی خودمون رو بسازیم
شباهت به استون کلد , برایان پیلمن و...:
من خیلی از مسابقات را دیدم و در مورد خیلی افراد مطالعه کردم اما از هیچ کسی برای خودم الگوبرداری نکردم . فقط ممکنه شباهتی هایی وجود داشته باشه که بین خیلی از استار های دیگه هم هست. من نمی دونم که وقتی من آنجا (درون رینگ) هستم تماشاگر ها چه فکری در مورد من می کنند ولی من سعی می کنم چیزی که خودم هستم رو به نمایش بگذارم

◘ مصاحبه هفتگی مایکل کول با تریپل اچ
در این هفته مایکل کول با تریپل اچ مصاحبه کرد و تریپل اچ به موارد زیر اشاره کرد :
تریپل اچ در مورد اینکه ست رولینز روی رندی ارتون کراب استامپ انجام داد گفت فشار و سختی هل این ا سل باعث می شد که هر کسی به یک راهی برود و این عادی است و او همچنان پشت هر دوی آنهاست
در مورد سربازی که به رینگ وارد شد تریپل اچ گفت که این یک مسئله غیر منتظره بود و کاری که او کرد همه تماشاگران را تحت تاثیر قرارداد و با روسف به خاطر این کار برخورد خواهد شد و کنار آمدن بیگشو با این مسئله یک داستان دیگر است و اگر بیگشو در مسابقه با روسف اشتباه کند خیلی بد است
تریپل اچ در مورد مسابقه های هل این ا سلش مقابل آندرتیکر , میک فولی , شان مایکلز و بقیه کشتیگیران گفت شما در مسابقه هل این ا سل در صورت برد پیروز نشید بلکه یک بازمانده (نجات پیدا کرده) هستید
در آخر تریپل اچ در مورد عقیده اش درباره مسابقه دین امبروز و ست رولینز گفت رولینز هم از او پرسیده بود که چه انتظار از نتیجه مسابقه داری اما من چیزی برای گفتن به او نداشتم . آنها خودشان هم تصور نمی کنند که چه چیزی در قفس در انتظارشان است
◘ نظرسنجی : هل این ا سل
در نظرسنجی جدید سایت کمپانی پرسیده شد که کدام مسابقه درون قفس در پی پر ویو هل این ا سل اهمیت بیشتری دارد که نتایج در تصویر زیر قابل مشاهده است

◘ جریکو و بازگشت و رسلمنیا
همانطور که می دانیم کریس جریکو در لایو ایونت های تور اروپایی ماه نوامبر به مسابقات برمیگردد و اولین حضورش هم در اسمکدان 15 نوامبر لیورپول است
اخیرا کریس جریکو در یک پرسش و پاسخ توییتری به یک نفر جواب داد که شانسش برای حضور در رسلمنیا 31 بسیار کم است
◘ مشکل کمپانی با پانک
در راء این هفته (20 اکتبر در شهر کانزاس) پلاکارد هایی که در مورد سی ام پانک و حمایت از او بود از تماشاگران گرفته شد . کمپانی دوست ندارد که که نبود او در مسابقات زیاد به چشم بیاید
◘کشتیگیران چپ دست
جان سینا ، شان مایکلز ، د میز ، ای جی ، ویلیام رگال ، دیه گو و فرناندو همگی چپ دست هستند

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر