پیام تبریک خواهر دیوید بکام به برادرش + تصاویر

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
همسر " "، "ویکتوریا"، اخیرا به مناسبت جشن تولد 40 سالگی خودش چند مهمانی مختلف ترتیب داد تا بتواند به شکل های مختلف 40 سالگی خود را جشن بگیرد. دیوید هم در حال حاضر مشغول جشن گرفتن ورود خودش به 39 سالگی است اما جشنی که دیوید برای تولدش می گیرد به اندازه جشن های ویکتوریا پر سر و صدا نیست .

خواهر بکام، "جو آن"، به مناسبت 39 سالگی برادرش عکسی از خودش و دیوید را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت : می خوام به بهترین برادر دنیا بگم تولدت مبارک! واقعا آدم خوش شانسی هستم که کسی به مهربونی تو توی زندگیم دارم. عاشقتم.

david-beckham-1.jpg

هزاران نفر از طرفداران در توییر تولدش را تبریک گفتند. باشگاه منچستر یونایتد هم در توییتر تولد را تبریک گفت: توی این روز و در سال 1975 یه ستاره متولد شد. دیوید بکام عزیز تولدت مبارک.

باشگاه اسپانیایی رئال مادرید هم این پیام تبریک را در توییتر نوشت : تولدت مبارک دیوید عزیز.

david-beckham-4.jpg

david-beckham-5.jpg

david-beckham-3.jpg

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر