نتایج و اتفاقات ماندی نایت راء ، 13 اکتبر 2014 + لینک دانلود

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر

دین آمبروز آغاز گر شوی این هفتست , نو نوار هم شده یه تی شرت جدید تنش کرده . اما بریم ببینیم چی برای گفتن آماده کرده : " گرفتن مسابقه من با سث رولینز در قفس هل این سل بزرگترین آرزوی زندگی منه میدونید چرا چون هروقت چشمم به رولینز میوفته از خود بیخود میشم میخوام بزنمش و کونشو پاره کنم . اما برای رسیدن به این مسابقه یه مشکل کوچولو جلوم میبینم پانزده بار قهرمان جهان , جان سینا . من هفته قبل به سینا گفتم باهاش مشکل ندارم سینا هم در اسمکدان گفت با من مشکل نداره اما باز همدیگرو ناکار کردیم . جان سینا و آتوریتی با همدیگه همدست هستند تا از پسر طلایی کمپانی ( رولینز ) محافظت کنند اما باید بدونند امشب سینا رو شکست میدم و قرار داد مسابقه با رولینز رو میگرم اونوقته دیگه نه سینا و نه آتوریتی جلو دارم نیست "

موزیک جان سینا بصدا در میاد و سخنرانی آمبروز قطع ميشه : " هی هی آمبروز خونسرد باش فقط آروم خونسرد باش , تو میدونی یونیورس هم میدونن دو هفته دیگه معلوم ميشه کدوم يكی از ما با رولینز داخل قفس مسابقه میده , پس دلیل نداره از الان خودتو خسته کنی , فکرهای اشغال رو هم سرت بیرون کن . بزار نصیحتت بکنم دهنتو ببند خفه شو و فقط به این فکر کن دو هفته بعد قراره بزرگترین مسابقه کرییرت جلوی من انجام بدی " . کم مونده درگیری بینشون شکل بگیره كه تم سانگ کینگ آف کینگ بصدا درمیاد . تریپل اچ و استفانی وارد ميشن . هانتر بهشون میگه انرژیشون رو بزارند برای دو هفته دیگه نه حالا . استفانی میخواد یه مسابقه معمولی تگ تیم براشون ثبت كنه اما هانتر یه نظر بهتری داره . به همسرش میگه اون دو نفر اصلا شبیه یه تیم متحد نیستند معلوم نیست تنها باشند چه بلایی سر هم بیارن پس بهتره یه مسابقه بزگتر ازشون ببینیم . استفانی یه مسابقه تریپل تگ تیم رو ثبت میكنه . آمبروز و سینا برابر برادر های اوسوز برابر قهرمانان تگ تیم گلداست و استار داست

- مسابقه اول . سینا و آمبروز برابر برادران اوسوز برابر قهرمانان تگ استار داست و گلداست

تیم پیروز : جان سینا و دین آمبروز ( تو یه مسابقه نچندان دوشوار سینا با اجرای ای ای روی استار داست و آمبروز با دی دی تی ویژه اش روی گلداست پیروزی رو کسب کردن )
تم سانگ تریپل اچ دوباره بصدا در میاد . اون به سینا و آمبروز میگه متوجه شده چقدر براشون مهمه دو هفته دیگه در هل این سل با رولینز بجنگند . هانتر یه ایده جدید رو میكنه میگه " لازم نیست دو هفته دیگه تو هل این سل مسابقه انتخابی داشته باشید , در مین اونت امشب تو یه مسابقه پول مچ از بین شما دوتا حریف سث رولینز مشخص ميشه ".
مسابقه روزف برابر بیگشو تبلیغ ميشه

- مسابقه دوم . ای جی و لایلا برابر پیج و آلیشا فاکس

پیروز : ای جی و لایلا ( ای جی با اجرای شاینینگ ویزارد روی فاکس تیمش رو پیروز مسابقه کرد )
رندی وارد دفتر مدیریت ميشه و از هانتر و استفانی میخواد در هل این سل یا با جان سینا یا با آمبروز مسابقه بده

- مسابقه سوم . رندی اورتن برابر قهرمان بین قاره ای دالف زیگلر

پیروز : رندی اورتن ( اورتن با اجرای آر کی او ناگهانی پیروزیش رو بدست آورد ) بعد از تموم شدن مسابقه رولینز آروم آروم وارد رینگ شد . اورتن از میپرسه اینجا چه غلطی میکنی , رولینز چشمش به زیگلری میوفته که کم کم میخواد از جاش بلند بشه اما یه بلک اوت روش اجرا ميشه

- مسابقه چهارم . سث رولینز برابر برابر جک سواگر

پیروز : رولینز ( رولینز اواخر مسابقه سواگر رو به تورن باکل کوبید و در برگشت با رول کردنش پیروز مسابقه ای شد ) . حالا نوبت اورتن میرسه به رینگ میاد و اینبار رولینز ازش میپرسه چی میخواد . رندی آر کی او روی سواگر اجرا میكنه. رولینز و اورتن وسط رینگ چشم تو چشم ميشن اما رولینز قبل از اینكه بخواد با اورتن درگیر بشه رینگ رو ترک میكنه
در بک استیج رنی یانگ با آمبروز مسابقه ترتیب میده و ازش میپرسه چرا قبول کرده برای دومین تو یه شب مسابقه بده . آمبروز میگه دستور تریپل اچ بوده و کسی هم نمیتونه قبول نکنه . آمبروز در ادامه میگه هیچ فرقی به حالش نداره امشب یا دوهفته دیگه با سینا مسابقه بده چون ایمان داره اونو شکست میده و دوهفته دیگه داخل قفس جهنمی برای رولینز , یه جهنم واقعی میسازه

- مسابقه پنجم . بیگشو برابر روزف همراه لانا

پیروز با قانون دیکیو : روزف ( روزف اکولید روی بیگشو قفل کرد هنری سرو کله اش پیدا شد و به کمک دوستش اومد و باعث قطع مسابقه شد ) روزف و لانا رینگ رو ترک میکنند هنری سراغ بیگشو میره و بلندش میكنه . پرچم روسیه از بالای رینگ آویزون ميشه . هنری و بیگشو كه تحمل دیدن این صحنه رو ندارن بیرون رینگ روزف رو گیر میندازند . روزف اول چندتا مشت از هنری میخوره و آخر ناک اوت پانچ بیگشو رو میچشه

- مسابقه ششم . شیمس برابر دمیز همراه میزداو

پیروز با قانون کامنت اوت : دمیز
مسابقه هفتم . کامرون , نیکی بلا , سامر ری برابر بری بلا , ناتالیا و نائومی
تیم پیروز : بری بلا , ناتالیا و نائومی
پرومویی از بازگشت بری وایت بنمایش در میاد
تریپل اچ , استفانی , کین , رندی اورتن و سث رولینز به کنار رینگ میان تا مسابقه رو از نزدیک تماشا کنند . قرار داد مسابقه هم بالای یه میله کنار رینگ قرار داده شده

- مسابقه مین اونت پول مچ + نو هولدز بارد ( برنده مسابقه در رخداد هل این سل با سث رولینز مسابقه میبده و بازنده با رندی اورتن ) . جان سینا برابر دین آمبروز

پیروز : دین آمبروز ( اواخر مسابقه درگیری سینا و آمبروز بیرون رینگ میکشه , اورتن به آمبروز اشاره میكنه بره قرار داد رو برداره اما سینا آمبروز رو زمین میزنه و خودش رو به رینگ میرسونه , اورتن با لگد سنگین ازش پذیرایی میكنه . آمبروز بلند ميشه شانسش رو برای گرفتن قرار داد دوباره امتحان كنه اما رولینز و کین اجازه نمیدند کار خاصی انجام بده . سینا به کمک آمبروز میره اول رولینز رو به بیرون رینگ میفرسته و بعد نمیزاره چاکسلم کین روی آمبروز اجرا بشه . سینا آماده اجرای ای ای روی کین ميشه آمبروز اول از طناب و بعد میله بالا میره و تا زمانیکه سینا فینیشرش رو روی کین اجرا میكنه قرار داد رو برمیداره )

لینک های دانلود :MP4 ( تک پارت )
(761mb)
MP4 ( پنج پارت )

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر