Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر

تریپل اچ و استفانی مکمهمن " آتوریتی " وارد رینگ میشوند.
استفانی آغاز میکنه : همه دارند در مورد درخشش رومن رینز ، دین آمبروز ، نویل ، روزف ، کوین اونز ، نیو دی ، ساشا بنکس و بکی لینچ حرف میزنند این یک موفقیت عظیم برای حال و آینده ما هست .
هانتر ادامه میده دبلیودبلیوای پیشرفت غیرقابل باوری داشته . اون بالا روی بلندترین قله ، مردی به اسم " سث رولینز " ایستاده . در نایت آف چمپیونز یک موقعیت عظیم نصیب" د من " شده . اون میتونه با شکست جان سینا و استینگ در یک شب از عنوان های یونایتد استیت و سنگین وزن دبلیودبلیوای دفاع کنه و مرز شهرت و موفقیت رو افزایش بده .
حالا استفانی : در بخش دیواز هم موفقیت های بزرگی بدست اومده که هیچوقت حتی شبیه اون هم دیده نشده . امشب 295 روز از قهرمانی نیکی میگذره و اگر بتونه شارلوت رو امشب شکست بده رکورد طولانی ترین تایتل رین دیواز رو میشکنه اما اگر شارلوت با موفقیت شب رو به صبح برسونه قهرمان جدید دیوای ما است .
هنوز تموم نشده امشب تاریخی ترین شوی ماندی نایت راء خواهد بود چراکه برای اولین بار در تاریخ سرباز دبلیو سی دبلیو "استینگ" داخل این رینگ مقابل بزرگ جثه ترین مرد دبلودبلیوای خواهد ایستاد . حالا فقط یک سوال مونده ،شماها آماده هستید ؟

تیم نیو دی وارد رینگ میشوند ، استفانی همرا بیگ ا و وودز شروع به رقصیدن میکنه و از تریپل اچ هم میخواد به جمعشون اضافه بشه :| چی دارم مییینم غیر ممکنه ، تریپل اچ ، دگیم ، کینگ آف کینگز میره وسط gasp emoticon ... آقا بزن بره جلو: | نابود شدیم .

- مسابقه اول ( دبلودبلیو ای تگ تیم چمپیونشیپ ) . قهرمانان تگ تیم کوفی و بیگ ا " نیو دی " برابر اونیل و درن یانگ " پرایم تایم پلیرز " .
تیم پیروز و همچنان قهرمان : نیو دی ( اونیل کنترل مسابقه رو بدست گرفته بود و تا قهرمانی مجدد فاصله کمی داشت اما باز این سر خر وودز پرید پشت رینگ و شروع کرد به شیپور زدن . اونیل با داور و وود جروبحث میکنه ، بیگ ا بلند میشه و بعد از تگ با کوفی فینیشر تیمیشون رو اجرا میکنند , پایان ) .

هانتر و استفانی دارند در مورد رقصیدن با نیو دی میگند و میخندند که سث رولینز پیداش میشه . اومده تا بابت قرار دادن استینگ جلوی بیگشو تشکر کنه و امیدواره بیگشو تلافی نابود کردن مجسمه اش از استینگ رو بگیره . دوستان توجه کنند، فقط محض احتیاط میپرسه جان سینا وشیمس چیکاره هستند که تریپل اچ و استفانی خیالشو راحت میکنند که بدون نگرانی میتونه امشب رو بگذرونه چون قراره سینا و شیمس مقابل هم قرار بگیرند. استفانی از قهرمان جهان میخواهد تمام فکر و ذکرش نایت آف چمپیونز باشه.

بگذارید اتفاقات مهم امشب رو مرور کنیم ، وایت فامیلی مهمان های این قسمت " میز تی وی " خواهند بود ، نیکی بلا به امید دفاع از عنوان دیواز و شکستن رکورد طولانی ترین تایتل رین این عنوان جلوی شارلوت مسابقه میده ، جان سینا هم جلوی مستر مانی این د بنک شیمس می ایسته و در مهم ترین مسابقه شب ، استینگ برای اولین بار در تاریخ طعم مسابقه دادن در ماندی نایت راء رو خواهید چشید اونهم جلوی کی ، قهرمان سابق دبلیو سی دبلیو بیگشو . پس حتما همراهمون باشید .

- مسابقه دوم . پیج / همراه بکی لینچ برابر ساشا بنکس / همراه نائومی و تامینا .
دیوای پیروز با قانون سابمیشن : ساشا بنکس

دمیز وسط رینگ ایستاده و مهمان های برنامه اش رو معرفی میکنه , وایت فامیلی.
تمامی اعضای وایت فامیلی به رینگ میان , دمیز اطمینان میده جاشون امنه چون طرف اونهاست و هیچ اعتقادی به آمبروز و رینز نداره .
دمیز از استومن میخواهد بیشتر از خودش بگه . استومن جلو میره و ماسکشو در میاره ، اوه بد جور عصبانیه. دمیز که گورخیده میکشه عقب. بری وایت میگه بگذار من بهت بگم چی میخواست بگه ، خوب به چهره اش نگاه کن میخواد پدرت رو در بیاره این چیزیکه اون و ما میخواهیم ما میخواهیم تو رو مجازات کنیم ما میخواهیم دین آمبروز و رومن رینز رو مجازات کنیم ما میخواهیم هر بنی بشری که روی زمین گناه مرتکب شده به سزای اعمالشون برسونیم درست مثل بلایی که سر اوسوز و رندی اورتن اوردیم. در نایت اف چمپیونز همه به پای ما خواهند افتاد .
و ورود به موقع رومن رینز و دین آمبروز میرسه . فکر نمیکنم دمیز تا حالا از دیدن این دو نفر انقدر خوشحال شده باشه پس به گرمی میره به استقبالشون ، رینز و آمبروز نیومده پرتش میکنند بیرون رینگ.
رومن رینز با بری وایت فیس تو فیس میشه ، تو اسم خودتو گذاشتی جوانمرد ؟ اگر مرد بودی هیچوقت مسابقه تک به تکت با منو با کمک هارپر تموم نمیکردی اگر تو مرد بودی اورتن و جیمی رو داغون نمیکردی. فکر کردی اگر اون دو نفر رو از سر راهت برداری دیگه کسی به تیم ما اضافه نمیشه ؟ بگذار خیالت رو راحت کنم. در نایت آف چمپیونز ما هم تیمیمون رو معرفی میکنیم تا سه به سه باهاتون بجنگیم . فقط شش روز تا شروع جنگ بزرگ باقی مونده و باید باور داشته باشی که ما طرف پیروز هستیم.

بخش هایی از مسابقه استینگ و ریک فلیر در پی پر ویو " د گریت آمریکن بش " سال 1990 پخش میشه . اون سال استینگ با شکست فلیر ، قهرمان ان دبلو ای شد .

- مسابقه سوم . جان سینا برابر شیمس
پیروز : جان سینا ( تو یک مسابقه نسبتا قابل قبول سینا موفق به شکست حریفش شد . شیمس با اجرای فاینلی اسلم از شر اس ات اف سینا خلاص شد ، در برگشت رفت برای بروگ کیک اما سینا سریع تر عمل کرد و با ای ای ناگهانی شیمس رو شکست داد ) .

زمان همینطور داره میگذره و نیکی بلا هر لحظه به رکورد طولانی ترین تایتل رین دیواز نزدیک و نزدیک تر میشه .

برمیگردیم به سالن ، قهرمان بین قاره ای داخل رینگ ایستاده. رایبک میگه : در اسمکداون هفته قبل با دخالت کوین اوونز به سث رولینز باختم در حالیکه فقط چند ثانیه تا پیروزی فاصله داشتم . کوین خوب میدونم هیچ از من خوشت نمیاد و برای من و برای این رینگ کوچکترین ارزشی قائل نیستی اما اینو از من بشنو هیچوقت پا روی یک قهرمان نگذار مخصوصا اگر اون قهرمان یک جنگجو... .
اوونز رسما با ورودش سرو هیکل رایبک رو رنگ قهوه ای گرفت رفت.
اوونز میگه ببین اصلا برام مهم نیست در مورد من چی فکر میکنی . اصلا برام مهم نیست صحبت چه کسی رو قطع کردم من فقط به اینجا اومدم تا موضوعی رو برات روشن کنم. اگر روزی من به عنوان چلنجر این عنوان انتخاب بشم به همگان نشون میدم که بیگ گای فقط یه پسر بچه ضعیفه.

رایبک میگه به هر حال تایتل من در نایت آف چمپیونز وسطه و برام فرقی نداره جلوی کی وایسم . شش روز دیگه نشونت میدم بیگ گای کیه .
رایبک همراه تماشاگرا شعار منو بیشتر تغذیه کن رو سر میدن اما اونز ترجیح میده از رینگ بیرون بیاد.
مسابقه رایبک و اوونز در نایت آف چمپیونز سر کمربند بین قاره ای رسما ثبت شد .

این بار لحظاتی جذاب از مسابقه استینگ و هالک ( دبلودبلیو ای از نمایش کامل هالک هوگان خودداری کرد ) در پی پر ویو استارکید سال 1997 پخش میشه . استینگ با شکست حریفش قهرمان دبلیو سی دبلیو شد .

استارداست همراه ویکتور و کانر وسط رینگ ایستادن ، نویل به استیج میاد اما او هم تنها نیست سین کارا و کالیستو همراهیش میکنند .
- مسابقه چهارم . نویل / همراه لوچا دراگونز برابر استارداست / همراه اسینشن
بدون پیروز . هر شش نفر داخل رینگ درگیرند و فیس ها موفق میشند رینگ رو خالی کنند.

- مسابقه پنجم ( دبلودبلیو ای دیواز چمپیونشیپ ). قهرمان دیواز "نیکی بلا" همراه / بری و آلیشا فاکس برابر شارلوت / همراه بکی لینچ و پیج
پیروز و قهرمان جدید دیواز : شارلوت ( شارلوت موفق شد با رول کردن نیکی بلا قهرمان جهان بشه ) . داور کمربند رو به شارلوت میده و لیلیان گارسیا هم قهرمان جدید دیواز رو معرفی میکنه . از اون طرف پیج ، بکی لینچ و حتی ریک فلیر میریزند وسط رینگ تا تو جشن قهرمانی شرکت کنند . داور مسابقه داره به اعتراض های نیکی بلا گوش میده ، جریان چیه ؟
استفانی مکمهن به استیج میاد و از همه بخصوص شارلوت عذرخواهی میکنه ( نگو دوباره بری بلا آخرای مسابقه خودشو جای خواهره جا زده ) و اعلام میکنه با شکست نیکی بلا قهرمان تغییر نمیکنه. استفانی طبق قانون شارلوت رو با قانون دیسکوالیفیکیشن برنده و نیکی بلا رو همچنان قهرمان معرفی میکنه . پس اجازه بدید ماهم تصحیح کنیم :
(( پیروز با قانون دیکیو : شارلوت و همچنان قهرمان دیواز : نیکی بلا ))
هنوز صحبت های استفانی تموم نشده به نیکی بلا میگه در نایت آف چمپیونز یکبار دیگه با شارلوت سر کمربند مسابقه میدی اما اینبار اگر هر خطایی ازت سر بزنه ، مسابقه رو دیکیو یا کاونت اوت کنی این شارلوته که قهرمان جدید دیواز میشه .

اینبار دبیوی استینگ در دبلودبلیو ای (سوروایور سریز سال گذشته) پخش میشه . استینگ با دخالت تو مسابقه تیم آتوریتی و تیم سینا باعث شکست تیم آتوریتی و خلع قدرت استفانی و تریپل اچ شد.

- مسابقه ششم . روزف / همراه سامر ری برابر سزارو
پیروز : سزارو ( آخرای مسابقه ، سروکله ی زیگلر پیدا شد . طرف سامر ری رفت و چند بار سعی کرد یه هدیه بهش بده. حواس روزف پرت شد ، سزارو از موقعیت استفاده کرد و با رول حریفشو شکست داد ) . بلافاصله زیگلر میره تو رینگ و یه سوپر کیک حروم روزف میکنه. سامر ری به روزف کمک میکنه بلند شه و یواشکی کادویی که زیگلر روی میز گزارش گرا گذاشته بود رو برمیداره .

تکلیف مسابقه کیک آف نایت آف چمپیونز هم معلوم شد ، قرار میشه استارداست و نویل تو اون مسابقه مقابل هم قرار بگیرند .

سامر ری پشت اتاق روزف ایستاده و بعد از باز کردن هدیه لبخند میزنه. روزف با اون صدای نکره اش یه چیزی به بلغاری میگه سامر ری سریع میره داخل اتاق .

بیگشو وارد دفتر آتوریتی میشه . هانتر و استفانی مشکلات قدیمی بیگشو با استینگ رو یادش میندازند و شیرش میکنند تا کار یاغیگر را امشب تموم کنه.

لحظه داغون کردن مجسمه رولینز بدست استینگ پخش میشه .
تریپل اچ و استفانی میروند کنار رینگ تا از نزدیک این جدال تاریخی رو تماشا کنند.

- مسابقه هفتم . استینگ برابر بیگشو
پیروز با قانون دیکیو : استینگ ( استینگ تو مسابقه کاملا سوار بود . اواخر مسابقه وقتی استینگ سراغ اسپلش هاش رفت ، سروکله ی رولینز پیدا شد و باعث دیکیو شدن این جدال شد ) .
بیگشو و رولینز میریزند سر استینگ که سینا برای کمک به رینگ میاد .
تریپل اچ بعد از صحبت با رولینز ترتیب جدال تیمی رو میده.

- مین اونت . سث رولینز و بیگشو برابر جان سینا و استینگ.
تیم پیروز : استینگ و جان سینا . ( اواخر مسابقه رینگ بد جور شلوغ شد ، سینا به بیگشو ای ای زد ، رولینز رفت براد پدیگری روی سینا اما استینگ از پشت رولینز رو چسبید ابتدا اسکورپیون دث دراپ زد و در انتها سر رولینز رو زیر اسکورپیون دث لاک وادار به تسلیم شدن کرد ).
بیرون رینگ هانتر و استفانی از این باخت مغموم هستند اما داخل رینگ ، استینگ و سینا جشن پیروزی میگیرند.
اینم از راء این هفته.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر