نتایج اسمکدان 25 جولای 2014 + دانلود

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
- در ابتدای شو صحنه هایی از انتخاب شدن براک لزنر برای مسابقه دادن با جان سینا در راء پخش شد

بدون هیچ مقدمه ای اوسوز و سپس گروه رایبکسل وارد شدند و ظاهرا مسابقه تگ تیم دارند

مسابقه اول

اوسوز vs رایبکسل

جی روی اکسل ساموان دراپ و اسپلش کنار رینگ انجام داد و کاور کرد اما رایبک آمد و کاور را شکست و جی اوسو او را دور کرد و اکسل هم جی اوسو را به بیرون انداخت . در لحظه ای که داور و اکسل صحبت می کردند , جیمی جای خودش را با جی عوض کرد و اکسل او را به اشتباه به رینگ اورد و خواست که کاور کند اما توسط او رول و پین شد!

برنده :‌ جی اوسو

میز تی وی

د میز وارد شد و انگار خودش میهمان میز تی ویاست . و گفت 5 روز پیش من در بتل گراند قهرمان جدید بین قاره ای شما شدم و چیزی رو به شما دادم که انتظار داشتید و سپس به پدر و مادرش در بین تماشاگران اشاره کرد و پیش آنها رفت و از مادرش پرسید آیا به من افتخار میکنی مادرش گفت حتما تو مایک من هستی و در مورد اینکه من یک استار هالیوود هستم چه گفت این فوق العاده است و در آخر پرسید کدام کشتیگیر مورد علاقه توست و مادرش گفت رومن رینز و میز شوکه شد و تماشاگران مادر میز را تشویق کردند میز این یک شوخی خوب بود و به رینگ برگشت و دوباره در مورد قهرمانی اش گفت تا اینکه بو دالاس وارد شد . بو دالاس گفت که تو برنده بتل رویال شدی چون Bolieve داشتی
میز هم گفت که یک طرفدار بزرگ برای بو دالاس است که ناگهان دولف زیگلر وارد شد . زیگلر وارد شد و به میز گفت تو خنده دار ترین کسی هستی که تا الان دیدم و به خاطر همین خصوصیت باید یک اسکار هم بگیری و سپس به دالاس و میز گفت هر دوی شما مزخرف هستید

میز گفت که تو موفقیت های من را نمی توانی ببینی و بو دالاس به زیگلر گفت تو هم می توانی مثل ما باشی فقط باید bolieve داشته باشی . زیگلر دالاس را هل داد و میز را به بیرون رینگ انداخت و دالاس هم از پشت به او حمله کرد و او را به بیرون رینگ انداخت

مسابقه دوم

بو دالاس vs دولف زیگلر

زیگلر که بیشتر ممنتوم را در اختیار داشت فریم اسر را انجام داد اما بو دالاس کیک اوت کرد . میز هم برای زیگلر مزاحمت ایجاد کرد و بو دالاس توانست با یک رول , زیگلر را پین کند و استریکش را به 17-0 برساند

برنده : بو دالاس

بو دالاس با این پیروزی بززگترین استریک رستلینگ را به 17-0 رساند

پس از مسابقه زیگلر یک سوپرکیک به دالاس زد و میز هم زیگلر را به میله کنار رینگ کوبید

رنی یانگ از رینز پرسید که چطور شد که پلن A را در راء خنثی کردید؟ رینز گفت رندی ارتون مثل یک بچه بد می ماند و پدر همیشه باید مراقب او باشد . و گفت وقتی شما سوپرمن پانچ را انجام میدهید , شما نباید نگران هر پلنی باشید و در آخر هم گفت او دنبال یک چیزی است یکی در برابر همه

مسابقه سوم (مسابقه No Disqualification)
دین امبروز vs سزارو
سزارو یک سوپلکس سنگین روی صندلی بر روی امبروز انجام داد و برای کاور رفت اما امبروز سریعا اقدام به رول کرد و برنده مسابقه شد
برنده : دین امبروز
بعد مسابقه ست رولینز وارد شد و به امبروز حمله کرد و پس از آن امبروز به کمک کادر پزشکلی از سالن خارج شد

مسابقه چهارم
پیج vs نائومی
برنده : پیج (با سابمیشن Page Tap Out)

مسابقه پنجم
بری وایات vs آرتروت

بری وایات که بیشتر ممنتوم مسابقه را در اختیار داشت با یک کراس بادی و اسپلش در گوشه رینگ و در نهایت حرکت سیستر ابیگل توانست آرتروت را پین کند

برنده : بری وایات

مسابقه ششم
رومن رینز vs آلبرتو دل ریو

رینز از اینکه دل ریو حرکت کراس آرمن برکر را انجام بدهد جلوگیری کرد و با انجام دراپ کیک و سوپر من پانچ و به دنبال آن ، اسپیر برنده مسابقه شد

برنده : رومن رینز
اسمکدان با خوشحالی پس از پیروزی رومن رینز تمام شد

دانلود کیفیت عالی mp4 حجم 815 مگابایت :

کیفیت خوب mkv حجم 346 مگابایت :

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر