نبلت + قلم قرآنی

mojtaba_br

همراه نمونه
2015-09-21
406
41
0

تبلت + قلم قرآنی:
در پست های قبلی همین بخش چند مدل از
را معرفی کردم. با توجه به پیشرفت های تازه و استفاده ی بیشتر از اسمارت فون ها و وسایل الکترونیکی شاید برای بسیاری از افراد داشتن یک قلم قرآنی راحت تر از حمل یک قرآن باشد. قلم قرآنی دارای مزایای بیشماری است که امروزه طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است. از این رو در این پست می خواهم تبلتی را معرفی کنم که علاوه بر امکانات یک تبلت معمولی دارای تمامی امکانات قلم قرآنی نیز می باشد.

امکانات این قلم قرآنی به شرح زیر است.
M78 Built-in 2G GSM;850/900/1800 /1900MHzا
M78 MTK8317 ( dual core ) Cortex A9 Google Android 4.1 MTK8317 Master frequency:1G/1.2GHz Five-point touch capacitive touch screen Built-in MIC /Bluetooth built-in /GPS support 0.3 Mega Pixels (front);and 2.0 Mega Pixels (back)

3.7V/3000 mA rechargeable battery 7-inch touch display 16:9 TFT / 800*480 capacitive screen Memory 512MB DDR3 NandFlash 4G (4G, 16G optional) TF card expandable up to 32G 2G Phone

همراه با نرم افزار قرآن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نسترن

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر