مرد معتاد محكوم به پرداخت 100 كیلو بال مگس شد !

روشنک m

مدیر تالار اسرار خانه داری
2013-12-01
1,103
1,110
0
مرد معتاد محكوم به پرداخت 100 كیلو بال مگس شد !
L128604978398.jpg

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواستی را به قاضی یكی از شعب ارائه كرد. این زن 25 ساله در حضور قاضی شعبه 238 این مجتمع مدعی شد كه مهریه‌ خود را كه 100 كیلو بال مگس است، از شوهرش می‌خواهد.
وی ادامه داد: شوهرم معتاد به هروئین است و او همه درآمد خود را خرج اعتیادش می‌كند و من از این وضعیت خسته شدم. من به خاطر فرزند 2 سال و نیم خود نمی‌توانم از او جدا شوم ولی مهریه‌ام را از او می‌خواهم.
وی گفت: شاید دادن مهریه‌ من باعث شود او دست از كار خود بكشد و به فكر من و فرزندم باشد و دیگر مواد مخدر مصرف نكند.
مرد 30 ساله در دادگاه حضور داشت و بیان كرد: من این مهریه را به خاطر اینكه بهانه‌های همسرم تمام شود تهیه می‌كنم. مهریه‌ای كه همسرم می‌خواهد، نمی‌دانم به چه درد آن می‌خورد ولی حتماً او یك هدفی از گرفتن آن دارد.
زن بیان كرد: من فقط مهریه خودم را كه 100 كیلو بال مگس است می‌خواهم و نمی‌توانم با این اعتیاد همسرم كنار بیایم.
قاضی رسیدگی كننده به این پرونده، مرد را محكوم به پرداخت مهریه 100 كیلو بال مگس كرد!!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر