اطلاعیه مدیریت قوانین چت خصوصی (قابل توجه تمامی کاربرای عزیز)

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
باسلام خدمت شما دوستان و اعضای عزیز یه حسِ خوب،

همین طور که میدونید تالار شامل قوانینی هست که همه کاربران موظفند به ان عمل کنند،
چت خصوصی هم جزئی از تالار است بنابراین قوانین تالار این مورد رو هم شامل میشه،

خب قانون کلی که مشخصه، فقط جهت یاداوری چند نکته رو میگم:

نکته مهم و اول اینکه این چت برای کارای ضروری کاربرا،بحث های کوتاه هست بنابراین با یاهو مسنجر،گوگل تالک و... اشتباه نگیرید،و بحث های خصوصی تون رو در مسنجر های دیگه انجام بدید.

نکته بعد اینکه در موقع چت کردن ادب و احترام به مخاطبتون فراموش نشود،از ارائه هرگونه بحث سیاسی هم خودکاری کنید.

نکته اخر اینکه،ما نظارت تمام مدت بر چت خصوصی نداریم،بنابراین خواهش می کنم که خودتان ناظر خودتان باشید،و اگر هم با کاربرانی که قانون رو رعایت نمیکنند برخورد کردید به ما اطلاع بدید،

همین طور که گفتم ما نظارتی نداریم رو چت خصوصی،اما اگه لازم باشد و در مواقع خیلی ضروری می توانم تک تک کلمات و جملات بکار رفته را به همراه زمان و تاریخ چت؛در بیارم!

امیدوارم چنین مشکلاتی برای ما پیش نیاد،
ممنون که این مطلب رو خوندید
باتشکر مدیریت تالار گفتمان یه حسِ خوب :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sky Lady، zelzeleh، S A F A و 6 کاربر دیگر

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر