شخصیت شناسی از روی کفش

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0

کفش ساقدار​
آنهایی که سرد و بی‌احساس هستند افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن کفش ساقدار دارند معمولا روحیه سردی دارند و بیشتر درون‌گرا هستند و تمایل دارند از جامعه کناره‌گیری کنند و بیشتر منزوی باشند و حتی هیچ تلاشی نمی‌کنند که مورد قبول دیگران باشند یا حتی روحیه وظیفه‌شناسی از خود بروز دهند. ثبات عاطفی آنها کمتر است و روحیه‌ای تهاجمی دارند. دکتر کراندال می‌گوید: اگر فردی چنین کفشی بپوشد، یعنی دوست دارد بعضی از قوانین معمول را بشکند.
کفش مد روز​
کار گروهی دوست ندارندکاملا مشخص است افرادی که از کفش مد روز استفاده می‌کنند، درآمد نسبتا بالایی دارند، به ظاهر خود بسیار اهمیت می‌دهند و تا حدودی مغرور هستند. به‌طور کلی افراد این گروه در جمع کمتر پذیرفته می‌شوند و خودشان هم خیلی دوست ندارند در فعالیت‌های گروهی شرکت کنند ولی نباید از حق گذشت که احساس وظیفه‌شناسی بالایی دارند.
کفش معمولی​
افرادی که از کفش‌های معمولی و نه چندان شیک استفاده می‌کنند، ویژگی شخصیتی متمایز یا دیدگاه سیاسی خاصی ندارند، معمولا از گروه سیاسی خاصی طرفداری نمی‌کنند و اصولا ویژگی‌ شخصیتی متمایز و خاصی ندارند. آنها مانند پوشش خود، شخصیتی آرام و ساده دارند و سعی می‌کنند همه جا از خود شخصیت قابل‌قبولی ارائه دهند، بعید است افراد این گروه را با صندل‌های پاشنه‌دار ببینید.
کفش شاد و رنگی​
آدم‌های فعال افرادی که از کفش‌های رنگارنگ استفاده می‌کنند یعنی کفش‌هایی با رنگ‌های روشن و متفاوت که معمولا به‌عنوان اسنیکر شناخته می‌شوند، می‌پوشند معمولا ثبات احساسی بیشتری دارند و کمتر از دیگران خودشان را گرفتار استرس و اضطراب می‌کنند. این رنگارنگ‌پوش‌ها برون‌گرا و بسیار فعالند و تمایل دارند با مدل و رنگ کفش‌هایشان پیامی را به دیگران منتقل کنند، البته لزوما این پیام حقیقت ندارد. محققان تاکید می‌کنند که کفش شاد و رنگارنگ الزاما باعث شادی افراد نمی‌شود.
کفش‌ با ظاهر ناراحت​
از همه خونسردترند. کفش‌هایی که خیلی ناراحت به‌نظر می‌رسند مثل کفش‌هایی با پاشنه خیلی ‌بلند و… معمولا توسط شخصیت‌های خیلی آرام و خونسرد پوشیده‌می‌شوند.
کفش قدیمی​
وظیفه‌شناس اما سرد افرادی که معمولا کفش‌های کهنه و قدیمی می‌پوشند، بسیار برون‌گرا هستند و از ثبات شخصیتی بالایی برخوردارند. این افراد تا زمانی که کفش‌شان نیاز به تعمیر پیدا نکند آن را از پا بیرون نمی‌آورند. به وظیفه‌شناسی این افراد می‌توانید اطمینان کنید اما کمی سردمزاج‌ هستند. البته ویژگی‌های شخصیتی این گروه کمی متغیرتر از دیگر گروه‌هاست.
در کل​
افرادی که روحیه‌ای نسبتا خشن دارند و خشونت‌ورزی را چیزی منفی نمی‌دانند: آنهایی که چکمه‌های کوتاه می‌پوشند.
آدم‌های سازگار که خود را با هر موقعیتی تطبیق می‌دهند: کفشی می‌پوشند که بتوان در جاهای مختلف از آن استفاده کرد. درواقع کفش‌های چندمنظوره می‌پوشند.
افراد آزاداندیش که چندان خود را درگیر مقررات و چارچوب‌ها نمی‌کنند: کفش ارزان‌قیمت می‌پوشند و خیلی از آن مراقبت و نگهداری نمی‌کنند.
کسانی که نگران قضاوت دیگران‌ و روابط انسانی خود هستند: کفش نو می‌پوشند و مدام مراقب آن هستند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: سحریی، Sina، zahra و 1 کاربر دیگر

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
والا ما که هر کفشی ببینیم میخریم برامون فرقی نداره:e056:

هر کفشی ببینی ؟؟

محاله آبجی جون

باور نمیکنم

خانوما وساسن واسه خرید لباس و کفش

من اکثرن سفید و اسپرت میخرم

خیلی کم مشکی

ولی ساده دوس دارم

مجلسیامم بیشتر جلو باز دوس دارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina، zahra و نگار

نسترن

Moderator
2014-11-28
179
154
0
papioni.blogfa.com
هر کفشی ببینی ؟؟

محاله آبجی جون

باور نمیکنم

خانوما وساسن واسه خرید لباس و کفش

من اکثرن سفید و اسپرت میخرم

خیلی کم مشکی

ولی ساده دوس دارم

مجلسیامم بیشتر جلو باز دوس دارم

آخه میدونی چیه؟من تو کل خانواده تنها کسی هستم که سخت سلیقه هست به خاطر همین هروقت دو تا بازار و میگردیم چیزی که من دوست داشته باشم پیدا نمیشه آخر سر مامان بابا عصبانی میشن میگن خودشون هنوز کفش نخریدن دو هفته طول کشیده مجبور میشم دستمو دراز کنم چیزی که اونا دوست دارن بردارم آخه هروقت من میگم مثلا این کفشو میخوام میگن نه بعد منو مجبور میکنن یه کفش زشت بخرم آجی جون خاطرات بدی رو به ذهنم انداختی :crry:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina و zahra

reihaneh

New member
2014-12-12
6
6
0
تهرون
  • کفش معمولی​

افرادی که از کفش‌های معمولی و نه چندان شیک استفاده می‌کنند، ویژگی شخصیتی متمایز یا دیدگاه سیاسی خاصی ندارند، معمولا از گروه سیاسی خاصی طرفداری نمی‌کنند و اصولا ویژگی‌ شخصیتی متمایز و خاصی ندارند. آنها مانند پوشش خود، شخصیتی آرام و ساده دارند و سعی می‌کنند همه جا از خود شخصیت قابل‌قبولی ارائه دهند، بعید است افراد این گروه را با صندل‌های پاشنه‌دار ببینید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra و Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر