رونمايي موزيلا از لانچر فايرفاکس براي سيستم عامل اندرويد

mahdi km

افتخاری
2013-10-30
603
892
0
تهران
این روزها هیچگونه کمبودی در بخش لانچرها برای پلتفرم اندروید وجود ندارد و برروی فروشگاه گوگل پلی انواع لانچرها همچون Nova و Apex Launcher وجود دارند. اما به نظر می رسد که یک شرکت مطرح درحال ورود به این بخش است و آن شرکت موزیلاست که در کنفرانس InContext 2014 اعلام کرد که لانچر جدید آنها برای اندروید درحال آماده شدن است.​
این لانچر نوعی رابط کاربری است که حول محور مرورگر فایرفاکس این کمپانی شکل گرفته است. این برنامه با مشارکت و ترکیب با لانچر EverythingMe که بر اساس جستجوی محتوایی اپلیکیشن‌ها کار می‌کند شکل گرفته و تجربه‌ی وب‌گردی و تعامل با نرم‌افزارها را بطور همزمان دستخوش تغییر می‌نماید.

متاسفانه موزیلا اطلاعات بیشتری در خصوص این لانچر منتشر نکرده است و همه چیز را به زمان آماده شدن این برنامه برای مرحله‌ی آزمایشی بتا که زمان انتشار آن نیز مشخص نشده موکول کرده است. بر همین اساس در حال حاضر نمی‌توان بطور مشخص گفت که این ترکیب به چه نحو عمل خواهد نمود.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر