رضا یزدانی در پشت صحنه فیلم «دلم می‌خواد»

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
یزدانی که امسال آلبوم «ساعتا خوابن» را در بازار داشت، در صفحه خود در اینستاگرام عکسی از پشت صحنه فیلم «دلم می‌خواد» منتشر کرد که در آن کنار بهمن فرمان‌آرا نشسته است.

فیلم جدید فرمان‌آرا برخلاف سه‌گانه‌ قبلی‌ این فیلم‌ساز («بوی کافور، عطر یاس»، «خانه‌ای روی آب» و «یه بوس کوچولو») که درباره‌ی مرگ بود، روایت زندگی است.

14-3-11-12535928.jpg
رضا یزدانی بهمن فرمان آرا​

رضا کیانیان، مهناز افشار، آرمینه زیتون‌چیان، رضا بهبودی، ندا مقصودی، پیام دهکردی، صابر ابر، رویا نونهالی، علی سرابی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، سحر دولتشاهی، احمد ساعتچیان، مریم بوبانی و... در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم‌نامه فیلم «دلم می خواد» را امید سهرابی به نگارش درآورده است. فیلم «دلم می‌خواد» داستان نویسنده‌ای است که با یک قطعه موسیقی ذهنش درگیر است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina و pegah

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
اون از خواننده شدن گلزار
اینم از بازیگر شدن یزدانی!!
فردا هم احتمالا فوتبالیست شدن محسن یگانه
پس فردا هم رستلر شدن رضا صادقی!
:|

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Melika

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
اون از خواننده شدن گلزار
اینم از بازیگر شدن یزدانی!!
فردا هم احتمالا فوتبالیست شدن محسن یگانه
پس فردا هم رستلر شدن رضا صادقی!
:|

استعداد داره میتونه بشه مشکلش کجاست ؟!کی گفته یه نفر میتونه یه هنر داشته باشه؟ این همه ادم هم بازیگرن و خواننده .
وقتی تواناییش رو دارن چرا که نه!
محسن یگانه هم فوتبالش خوب باشه بره فوتبال بازی کنه!!
بیایم انقدر توی کار های دیگران دخالت نکنیم :d

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pegah

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر