درخواست مدیریت در تالار گفتمان یه حسِ خوب

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
با سلام؛

کاربران و دوستان عزیزی که مایل به مدیریت در بخش های تالار گفتمان یه حسِ خوب با توجه به علاقه و تخصص شان هستند، میتوانند در این تایپیک درخواست خود را با در نظر گرفتن موارد زیر ارائه دهند :
1- تمامی درخواست ها برای مدیریت فقط در این تایپیک مطرح شوند .
2- قبل از ارائه ی درخواست مدیریت خود، قوانین مربوط به اخذ مدیریت در تایپیک زیر به دقت مطاله شود
3- دوستان با توجه به علاقه و همچنین تخصص خود بخشی را که توانایی مدیریت آن را دارند ذکر نمایند.
4- اگر سابقه ی مدیریت در انجمن های دیگر را دارید و یا دارای وبلاگ و یا سایت هستید، حتماً با ذکر منبع بیان نمایید .

مسئولین رسیدگی کننده به این درخواست:
1- مدیر کل سایت.

توجه: ارسال هرگونه پست به غیر از درخواست مدیریت از جمله پست تشکر و... در این تاپیک ممنوع است.

با آرزوی موفقیت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Melika و zahra

امیر

New member
2013-06-22
2
1
0
سلام من مدیر میخوام بشم منتها انجمن مخصوص وبلاگ اگر داشته باشید مدیر میشم و البته در بخش های دیگه هم فعال میشم .

در چند انجمن عضو بودم که ارسال های خودم در همون انجمن ها رو اینجا میخوام قرار بدم .

و منتظرم که بخش جدید رو ایجاد کنید تا فعالیت کنم.:big-smile-42:

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
باسلام و خسته نباشید خدمت شما.

با حضور مستمر و فعالیت مفید شما دوست عزیز

میتونید برای همکار مدیریت در یکی ار بخشهای تالار

درخواست خودتون رو در این تاپیک بنویسید

برای آگاهی از شرایط اخد مدیریت می توانید تاپیک زیر را مطالعه نمایید

روشنک m

مدیر تالار اسرار خانه داری
2013-12-01
1,103
1,110
0
درخواست مدیریت بخش خانه و زندگی و آشپزی رو دارم
هر کدوم باشه فرقی نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina و Atash

Mohadlove

مدیر بخش آرایش و زیبایی
2014-02-16
1,290
1,063
0

درخواست مدیریت تالار پزشکی....

مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra و Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر