خوب بازی می کنیم اما نتیجه نمی گیریم/ داوری به ملوان ضرر زده است

saharrahin

New member
2015-03-30
32
10
0
حمید استیلی در گفتگو با مهر:
[h=2]خوب بازی می کنیم اما نتیجه نمی گیریم/ داوری به ملوان ضرر زده است[/h]
سرمربی تیم فوتبال ملوان با تاکید بر اینکه مشکلات مالی این تیم پابرجاست گفت: تیم ما در دیدارهای گذشته عملکرد خوبی داشته اما نتوانسته‌ایم نتیجه لازم را بگیریم. ضمن اینکه داوری ها هم به ما ضرر زده است. حمید استیلی در گفتگو با در رابطه با شرایط تیم فوتبال ملوان گفت: تمرینات خوبی را دنبال می‌کنیم و بازی‌های با کیفیتی را نیز در زمین از خودمان ارئه می‌دهیم. اما متاسفانه نتیجه دلخواه‌مان را نمی‌گیریم. در همین بازی برابر صبا ما عملکرد خیلی خوبی داشتیم. اما متاسفانه روی یک ضد حمله گل خوردیم. البته اشتباهات داوری هم در این بازی تاثیر گذار بود.
وی افزود: من در مجموع زیاد در مورد داوری و اینگونه مسائل صحبت نمی‌کنم. اما تیم من امسال از داوری بسیار متضرر شده است. وقتی خطایی در میانه میدان انجام می‌شود و داور آن‌را نمی‌بیند، می‌شود گفت که در جریان بازی زیاد تاثیر گذار نیست. اما وقتی داخل محوطه جریمه بازیکن حریف خطایی انجام می‌دهد و بایداخراج شود، اما خطا گرفته نمی‌شود. نکته جالب اینجاست که بازیکن ما اخراج می‌شود. اینگونه اشتباهات کمی برای ما سخت است. سرمربی تیم فوتبال ملوان خاطرنشان کرد: در همین بازی با صبا کرنر ما اوت دستی اعلام می‌شود و خطاها گرفته نمی‌شود. در این مسابقه بالای ۵۰۰ پاس سالم میان بازیکنانم ردوبدل شد و به خوبی از موقعیت‌سازی می‌کردیم. اما روی یک ضد حمله و یک اشتباه فردی گل خوردیم. اما اشتباه داوری هم در رقم خوردن این نتیجه بی‌اثر نبود. استیلی در رابطه با مشکلات مالی تیمش گفت: متاسفانه این مشکلات هنوز به قوه خود پابرجاست. اما کادر مدیریتی تیم و هیات مدیره تمام تلاششان را به کار می‌گیرند تا این مشکلات تا نیم فصل حل شود و به خوبی بتوانیم در فصل نقل و انتقالات عمل کنیم. وی در رابطه با برنامه‌اش برای نیم‌فصل خاطرنشان کرد: به هر حال ما هم برنامه‌هایی برای نیم فصل داریم و قطعا با جذب چند بازیکن خوب تیممان را تقویا خواهیم کرد. البته امیدوارم که مشکلات مالی هم به زودی حل شود تا از سایر تیم‌ها عقب نمانیم. سرمربی تیم فوتبال ملوان در خصوص آخرین وضعیت آرش افشین نیز گفت: افشین فعلا سرباز است و تا پایان فصل در عضویت تیم ملوان حضور دارد. البته امیدوارم که مصدومیت او برطرف شود تا بتوانیم از او استفاده کنیم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد افشین از لیست ملوان خارج شود؟ اضافه کرد: من دیروز در رابطه با او با پزشک تیم صحبت کردم تا آخرین وضعیت او را بسنجیم. افشین مهاجم خوبی است که حضورش می‌تواند به ملوان کمک کند. اما با پزشک تیم در حال بررسی هستیم که او می‌تواند ما را در نیم فصل دوم همراهی کند یا خیر؟ استیلی در رابطه با بازی روز جمعه تیمش برابر سیاه‌جامگان در هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر خاطرنشان کرد: مطمئنا بازی آسانی را پیش رو نداریم و طبق آنالیز‌هایی که انجام دادیم بازی سختی را پیش رو داریم. با توجه به اینکه ما در این بازی میزبان هستیم، باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. سرمربی تیم ملوان در پایان در رابه با تیم المپیک ایران نیز گفت: این تیم شرایط خوبی دارد و کادر فنی خوب و با دانشی بالا سر این تیم هستند. از طرفی کاشانی هم در سطح مدیریتی حمایت‌های لازم را از این تیم انجام می‌دهد تا این تیم بتواند المپیکی شود. البته رسانه‌ها هم باید در این مسیر به تیم المپیک کمک کند. زیرا این تیم با این بازیکنان پتانسیل بالایی دارد.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر