خدای من ...

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
[h=2]خدای من ! با من بمان ! در لحظه لحظه ی زندگی ام همراهم باش و هدایتگرم باش..![/h]
تنها نشسته ام.... خدای من !....آنقدر خسته ام که تنها تو میدانی !...می دانی ؟!!.....یقین دارم که از عمق تنهاییم آگاهی....
با دیدگانی تار ... می نویسم ... برای تو و برای دل !
دل !....این دل تنگ و تنها ... امروز تنهاتر از هر زمان دیگری هستم.....
تو هستی ! .... در تار و پود لحظاتم.... اما ...
اما.....سهم من از این دنیای رنگی همیشه تنهایی بوده ....
چشمانم را از من مگیر...بگذار تا جان دارم برای تو بنویسم... برای تو و از تو ! ....تویی که مهربانترینی...
خدایا !..........دریاب حال مرا که....از وصف حالم عاجزم....و خسته....
دریاب مرا ! این بنده ی سراسر بغض و حسرت را....
صبر !....صبر را به من هدیه کن !
خدایا !...بگذار دست یابم به هر آنچه که دلم با او آرام میگیرد ...و مگذار ! تو را قسم به خداییت مگذار گناه کنم....
خدایا ! مواظبم باش ! مواظب این روح بی قرار و تنهایم باش !
خدای مهربانم ای بی کران نازنین !...عاشقم بر تو و هر آنچه که به من هدیه می کنی !
بهترین ها را به قلب بی قرار و تنهایم هدیه کن ...ای قدرتمند بی نهایت کریم.
دوستت دارم ای مهربان ...تو را سپاس برای همه ی رحمت هایت ...
با من بمان....خدا....با من که تنها تو نگهدار منی ! به تو و محبت و مهر و هدایتت نیازی مبرم و عمیق دارم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: بچه کرد، asalak، pegah و 1 کاربر دیگر

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
پروردگارا

!
ستایش میکنم تو را که سزاوار ستایش ی تویی که قادری بر ناتوانی امتویی که حاضری بر اعمالمتویی که واقفی بر احوالمتویی که مالکی به دنیایم،و تویی محیطی بر هرچه هستم و به هر آنچه میاندیشم...ستایش میکنم تویی را که دوستم داری و بحال خویش وا نمیگذارییم..تویی که مرا با تمام بدیهایم " به حرمت پاکی نهادم که از سرشت و ذات پاک توست"و به بزرگی و ببخشش بی کران و بی منتت، میبخشی و تنها نمیگذاریم...ستایش میکنم تو را که امید نامیدانی، همراه بی کسانی و تسکین درد مندانی و هم سفره ی نیازمندانی..ستایش میکنم تو را که توبه پذیریو ستایش میکنم تو را عاشق ترینی ستایش میکنم تو را که خدایی...خدای مهربانم!شکر میکنم تو را بخاطر تمام داشته ها و نداشته های ریز و درشتم..شکر میکنم تو را به سبب تمامی نعماتی که ارزانیم داده ایی..بخاطر عافیتی که برای من و مهربانانم قرارداده ایی تورا شکر میکنم..شکر میکنم که هستی تا دلیلی باشد برای زندگانیمشکر میکنم تورا که امیدی به نومیدیمو مهربانی به نامهربانی هایم، سرودی به سکوتم و طلوع یی به غروبم حضوری به کمالم و تمامی به زوالم ...شکر میکنم تو را که حقیقی ترین حامی و پشتیبان من هستی.شکر میکنم که اجازه داده ای، به هر زمان و هر مکانی و به هر حس و حالی و به هر بار گناهی ، شکرت را بجای بیاورم... شکرت را بجای بیاورم و دعا کنمو از آنجاییکه استجابت دعایم را تضمین نموده ایی امیدوار و خوب زندگی نمایم...شکر که جز به ذات یگانه ی بی نیاز و ببخشنده ات، به کسی محتاج نبوده و نیستم و به یقین نیز نخواهم بود...شکر میکنم تو را بخاطر شوکتت، بودنت، رحمتت...شکر میکنم به خاطر تک تکه، هزاران هزار نعمتی که فرو فرستادیو این من ناسپاس و نالایق، از شکرگذاریش غفلت نمودم و ساده شمردم... و بخاطر تمام مهربانی هات

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: بچه کرد، Melika و pegah

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر