جدیدترین اطلاعات گوشی Galaxy A7 +عکس

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,708
2,901
113
چابکســـر
این گزارش با استناد به اطلاعات بدست آمده از وب‌سایت Zauba ارائه شده که مسئولیت بررسی محموله‌های وارداتی به هند را بر عهده داشته و سابقه‌ی درخشانی در فاش ساختن اطلاعات گوشی‌های جدید دارد.

در لیست جدید این وب‌سایت به یک گوشی هوشمند 5.5 اینچی از سامسونگ اشاره شده که شماره مدل SM-A700 را به همراه دارد. این گوشی هوشمند ناشناس از قابلیت dual-SIM پشتیبانی کرده و بنا بر گزارش Sammobile بصورت رسمی Galaxy A7 نامیده خواهد شد.

گوشی هوشمند 5.5 اینچی سامسونگ از شبکه مخابراتی LTE پشتیبانی می‌کند و به رزولوشن HD 720p در صفحه‌نمایش خود مجهز شده است.با در نظر گرفتن آنچه که از خط محصولات سری آلفای سامسونگ می‌دانیم، Galaxy A7 باید یک گوشی هوشمند میان رده باشد. وب‌سایت Zauba قیمت این دستگاه را 12,474 روپیه معادل با 200 دلار تعیین کرده اما وب‌سایت Sammobile مدعی است که این دستگاه می‌تواند در زمان خرده‌فروشی قیمتی در حدود 500 دلار داشته باشد. در هر حال قیمت 500 دلار نیز برای یک فبلت تمام فلزی 5.5 اینچ می‌تواند هزینه‌ی مناسب و وسوسه کننده‌ای باشد.

هنوز به درستی نمی‌دانیم برنامه‌ی سامسونگ در خصوص محصولات رده‌ی گلکسی آلفا چیست اما در وهله‌ی اول، گلکسی آلفا به دستگاهی برای آزمایش استفاده از فلز در طراحی شباهت داشت و اکنون اگر هدف سامسونگ رقابت با آیفون 6 و آیفون 6 پلاس با عرضه‌ی پرچمداران به نسبت ارزا» تر باشد شاید با در نظر گرفتن آمار فروش اپل، اندکی دیر به نظر برسد.