تفاوت بین کورل و فتوشاپ

ostadgraphic

New member
2017-01-26
1
1
0
ostadgraphic.com
با سلام خدمت شما دوستان گرامی یه حس خوب

دراین پست قصد دارم که به شما به صورت کاملا حرفه ای به اینکه کورل چی هست و چه فرقی با فتوشاپ داره بپردازیم

%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%88-1-300x266.png

کرل دراو چیست ؟؟!!!
کرل دارو یک نرم افزار برداری است که به هیچ عنوان در کیفیت طراحی شما تاثیر نخواهد گزاشت و به عنوان راحت ترین رابط کاربری ( محیط آسان ) بین نرم افزارهای طراحی شناخته میشود
کرل دراو چه فزقی با فتوشاپ دارد ؟؟؟؟ و کدام بهتر است ؟؟؟

%D9%81%D8%B1%D9%82-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%84-%D9%88-%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE-300x225.jpg

من مطالب زیادی راجع به این قسمت خوندم که همه میگن که کرل دراو یک نرم افزار برداری است و فتوشاپ یک بیتی است ؟؟؟؟
یعنی با پیشرفت اینهمه سال دیگه فتوشاپ برداری و در خود جا نداده است ؟؟؟؟؟
نه دوستان گلم در این باید بگم اینا فقط یک مطالب کپی هست فتوشاپ و کورل دارو یک فرق بزرگ باهم دارند که فتوشاپ برای کارهای رتوش و میکس بسیار کاربرد دارد .
اگر میخواهید رزرومه کاری ، کارت ویزیت ، بروشور ، کاتالوگ و الباقی کارهای مربط به تبلیغات انجام بدید کرل دراو بهترین گزینه برای انتخاب است

به همین سادگی ؟؟؟!!!
بله به همین سادگی بین فتوشاپ و کرل دراو میتونید انتخاب کنید

منبع : در سایت استاد گرافیک

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: worldsite

worldsite

New member
2017-01-21
2
1
0
کلا زمین تا آسمون با هم فرق دارن
ولی شما درست فرمودین فتوشاپ برای عکس است و کورل برای طراحی بخصوص طراحی لوگو و فایل های وکتور

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر