بهترین روشهای کسب درآمد از اینترنت

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0
بهترین روشهای کسب درامد از اینترنتبه علت کلاه برداری سایت های پاپ اپ مانند بیست پاپ اپ و ... در این پست سایت های کسب درامد از پاپ اپ معتبر را معرفی میکنیم.

1.اس پاپ اپ این سایت برای هر ایپی درامدی معادل 50 ریال در نظر گرفته که با قرار دادن کد دوم به 100 ریال نیز میرسد ودارای جوایز متعددی نیز است

2.سایت Mypopup با 2 سال سابقه در این زمینه و پرداخت 40 ریال برای هر ای پی و تسویه حساب منظم

کسب درآمد

3.سایت زیگ زیگ با پرداخت 60 ریال برای هر ای پی

زیگ زیگ کلیک کنید

در این پست قصد دارم بهترین های ایران در همکاری در فروش رو براتون معرفی کنم پس لطفا همه پست رو بخوید چون سیستم های متفاوت و جدید معرفی خواهم کرد که حتما خوشتون میاد.

1.سیستم میهن استور که با سابقه 8 ساله و موفق یکی از قدیمی ترین ها در این زمینه است این سیستم با امکانات فراوان و مخصولات متنوع میتونه بهترین انتخاب براتون باشه

دارای پورسانت 60% و تسویه حساب فوری

2.دایان شاپ یکی از سیستم های خوب که با داشتن محصولات آفر در هر هفته میتونید فروش خوبی داشته باید

برای ورود به دایان شاپ کلیک کنید

3. میزبان مارکت با گرفیک خوب و بنرها و محصولات متنوع و بروز

میزبان مارکت

4 .سیستم همکاری در فروش کارت شارژ حتما در این فروشگاه ثبت نام کنید !

برای ورود به سیستم کلیک کنید پس از ورود در گزینه ایجاد فروشگاه کلیلک کنید.

5. همکاری در فروش محصولات مذهبی ادر این سیستم انواع محصولات مذهبی ارائه میشود

6. سیستم همکاری در فروش جزوه,مقاله و ... شما میتونید با فعالیت در این سایت درامد خوبی داشته چون قیمت مناسب جزوات و مشتری های

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra و Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر