بزرگترین مزرعه خورشیدی راه اندازی شد

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,703
2,901
113
چابکســـر


امروزه مبحث انرژی خیلی مهم است و همچنین باتوجه به این که امروزه اکثر وسایل برقی شده اند و یا به نوعی با برق سرو کار دارند تولید برق با مشکلاتی روبرو است در ادامه با جزئیات بیشتر در خدمت شما هستیم.

یکی از راه های تولید سالم برق استفاده از پنل های خورشیدی است استفاده از این پنل ها در عین این که به محیط زیست صدمه نمیزنند قادراند به صورت پاکبرق تولید کنند امروزه در بیشتر کشور های توسعه یافته از انرژی خورشیدی برای تولید برق استفاده میکنند.اولین و بزرگترین نیروگاه خورشیدی که به تازگی ساخت آن در Topaz تمام شده است قادر به تولید برقی معادل با 550 مگاوات است که این بزرگترین استفاده بشر از پنل های خورشیدی است برای ساخت این نیروگاه خورشیدی 9 میلیون پنل خورشیدی در مساحتی حدودا 9.5 مایل مربع نصب شده است ،این نیروگاه که در ایالت کالیفرنیا نصب و راه اندازی شده است قادر به تامین برق مورد نیاز 160 هزار خانه است .
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر