برهاني: به نظر قلعه نوعي احترام مي گذارم

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0
کد خبر : 1029750 زمان ارسال : يکشنبه 1392/10/15 13:59

[h=1]برهاني: به نظر قلعه نوعي احترام مي گذارم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: اما از اينکه نتوانستم براي استقلال گل بزنم ناراحت شدم.[/h]
00940770.jpg

آرش برهاني با تسليت به جواد خياباني درباره اتفاقات رخ داده در ديدار ديروز استقلال و راه آهن اظهارداشت: ديروز خيلي آماده بودم و دوست داشتم براي استقلال گل بزنم. وقتي تعويض شدم از اين ناراحت شدم که به رغم آماده بودنم نتوانستم گل بزنم. وقتي به نيمکت رسيدم يک کلمن آنجا بود که به آن برخورد نکردم و اصلا به کلمن لگد نزدم.

به گزارش ايپنا،وي افزود: من شهر را به هم نريخته ام و به نظر قلعه نوعي هم احترام مي گذارم. هر تصميمي بگيرند به آن احترام مي گذارم. البته کارم را هم تاييد نمي کنم اما از اينکه نتوانستم براي استقلال گل بزنم ناراحت شدم.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر