اس ام اس خنده دار و سرکاری ولنتاین

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر

متأسفم برای اونایی که ولنتاینو به یه عروسک و گوسفند و خرس و شکلات خلاصه میکنن… ولــــــنتایـــن یعنی: “عشق” “احساس” “بوسه” “نوازش” “آغوش ” و یه آیفون ۵ همین…! چیز زیادیه؟

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

ولنـــــــتایین منو نگــا کنین *__* نه اینجوری نه! قشنگ نگام کنین O__O به نظرتـون من شبیه نیمه گمشده هیچکدومتون نیستـم …؟

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

به علت حضور گشت ارشاد در مراسم ولنتاین ، مراسم دیدار خواهران و برادران بصورت جدا در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجا میگردد

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

به سلامتی پسرایی که برای روز ولنتاین باید یه گونی عروسک بخرن: سوت و به سلامتی اون دخترایی که توی این روز نمیدونن گونی عروسکارو کجا قایم کنن !مام که کلا نمیدونیم ولنتاین چی هست اصلا خوردنیه فکر کنم؟؟؟

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

پسرا در این ایام گرامی از دوس شدن/تیکه انداختن/شماره دادن /حرف زدن با هر دختری جدا خودداری فرمایید ولنتاین نزدیکه با یه چشمک هم دوس میشن از ما گفتن بود

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

امیدوارم یه روز برسه دختر جماعت بفهمه پسرا ساعت مچی نیاز ندارن
کادو تولد:ساعت مچی
کادو ولنتاین: ساعت مچی
کادو سالگرد ازدواج: ساعت مچی

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

وَلنتاین چیست؟...........دادن یک خرس کوچک به یک خرس گنده!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر
ولنتاین ، ولنتاین ، ننگ به نیرنگ تو !
.
.
.
.
پول جوانان ما می چکد از چنگ تو !

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

با عرض سلام به نیمه گم شده ی خودم، کدوم گوری هستی عزیزم؟؟؟مگه کادو نمیخوای؟ستاد گول زدن نیمه گمشده، به مناسبت نزدیک شدن ولنتاین

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

من یه سری هدیه گرفتم . .. اما نمی دونم این ولنتاین کیه که هدیه ها رو بدم بهش.؟؟؟

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

بسته هدیه رو دادم بهش و گفت: هدیه ست؟ گفتم په نه په! بمبه، سه دقیقه بیشتر وقت نداری که بندازیش دور.

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

به پسرهایی که بیش از 5 دوست دختر دارن،
.
.
.
وام ولنتاین میدن.

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

یه عشق نداریم ولنتاین واسمون آیفون 5 بخره؛بعد ازش بپرسیم عزیزم تو چی دوس داری واست بخرم؟ بگه هیچی،همین لب خنده قشنگت واسم کافیه

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

پسر است دیگر..........از زور کادو ولنتاین دعوا راه میاندازد،قهر میکنه که ندهد اما کور خوانده است..دختر است دیگر میگیرد...

ff28.gif

اس ام اس طنز ولنتاین

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺗﻘﺎﺿﺎﯼ ﻭﺍﻡ
ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﮐﻪ ﻭﻟﻨﺘﺎﯾﻦ ﮐﺎﺩﻭ ﺑﺨﺮﻩ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر