نتایج و گزارش لایو راو 21 جولای 2014

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر

راو این هفته با ورود تریپل اچ شروع شد...اون گفت همیشه برنده اس و برای بردن تا سامر اسلم صبر میکنه...اون شروع به صحبت راجع به به چلنگر کمربند های WHC کرد که اورتون بین صحبتش وارد شد به تریپل اچ گفت هنوز هم منتظره به ریمچ تک به تک از رسلمنیا 30 هستش......در این فی ما بین کین وارد شد و گفت از محافظت از اورتن خسته شده و از تریپل اچ میخواد کاری کنه که رومن رینز هم وارد بحث میشه و در ابندای ورودش یه سوپر من پانچ به کین میزنه و تریپل اچ هم ترتیب 1 بازی رو بین این 3 نفر میده...

مسابقه نخست:رومن رینز در برابر کین و رندی اورتن
مسابقه تقریبا پا یا پای هستش اما بیشتر در اختیار رندی و کین در این بین رومن رینز یه سوپلکس به کین میزنه و بعد از اون هم یه سوپر من پانچ و کین هم میاد تگ کنه اما اورتن باهاش تگ نمیکنه و بعد از 1 اسپسر سنگین روی کین رومن رینز با موفقیت کین رو پین میکنه
برنده(رومن رینز)

مسابقه دوم:نیکی بلا برابر آلیشیا فاکس-روزا مندز-کامرون-ایوا ماری
قبل از شروع مسابقه نشون داده میشه که بری بلا بازم در شو حاضر شده که واکنش استفانی رو به همرار داره...درون مسابقه هم تمامی 4 دیوا به نیکی ضربه میزنن و پینش میکنن
برنده(تیم ایوا ماری) استفانی ادامه میده این وضع همچنان ادامه داره تا زمانی که نیکی هم مثل خواهرش اخراج بشه

مسابقه ی سوم:بو دالاس برابر دیمین سندو
هوادارن هیچ نظر خاصی ندارن در نتیجه هر دو سوپر استار رو بوووو میکنن...بازی با انجام حرکت بو داگ با سرعت به نفع بو دالاس به پایان میرسه
برنده(بو دالاس 16-0) :||||

بری وایت وارد میشه...مایکل کول اعلام میکنه لحظاتی قبل وایت فامیلی در بک استیج در حین مصاحبه کریس بهش حمله کردن و بهش آسیب زدن...بری وایت خودش صحنه حمله رو از طریق wwe app نشون یونیورس میده که چجوری توی دیوار به کریس سیستر ابیگیل زده و راجع به شکست شب قبلش میگه اصلا برام مهم نیس...چون برنده جنگ ها همیشه منم...تصویر کریس رو نشون میدن که گوشش خونی شده و کادر پزشکی بالای سرش میرن
میز با تایتل بین قاره ای وارد میشه..

مسابقه ی چهارم:قهرمان بین قاره ای د میز در برابر دالف زیگلر
توی یه بازی کامل زیبا و برتر دالف زیگلر به حقش رسید و تونست با یه زیگ زاگ تماشایی نخستین باخت قهرمان بین قاره ای رو رقم بزنه
برنده(دالف زیگلر)

یه سگمنت فوق العاده تو دفتر تریپل اچ اجرا شد..
ست رولینز و تریپل اچ در حال صحبت بودن که سزازو وارد میشه میگه به بازی مقابل جان سینا در سامراسلم میخواد و اون از این لحظه به بعد هیمن گای نیس بلکه تریپل اچ گای هستش
تریپل اچ هم میگه مشخص میشه :))))) و براش یه مسابقه ترتیب میده در مقابل دین امروز

مسابقه ی پنجم: تیم ای جی لی و پیج در برابر ناتالیا و اما
بازی زیاد طول نکشید و تیم ای جی برنده شدن اما بعد از اتمام بازی پیج به پارتنرش قهرمان دیواز ای جی لی حمله میکنه و هیل میشه

مسابقه ی ششم:فاندانگو در برابر زک رایدر
توی یه مسابقه عجیب غریبب که با دخالت سامر ری و لایلا همراه بود رایدر توست پیروز بشه
برنده(زک رایدر)

بعد از اون بازی فلو رایدا اومد و اجرا داشت و بعد از اون هم عده ای پلیس اومدن و به خاطر سیلی زدن استفانی به بری بلا بازداشتش کردن و بردنش اداره پلیس

مسابقه هفتم: رایبکسل در برابر کوفی کینگستون د بیگ ای
برنده(رایبکسل)

مسابقه ی هشتم:روسف در برابر گریت کالی
برنده(روسف)

مسابقه نهم : دین امبروز در برابر سزارو

برنده : دین یهو وسط بازی باز دیونه شد و با صندلی به سزارو ضربه ای وارد کرد و سزارو با دی کیو برنده مسابقه شد !

و اما انتخاب چلنجر بعدی جان سینا توسط هانتر ...

هانتر وارد رینگ میشه و میگه چلنجر بعدی رو معرفی میکنم و اشاره میکنه به درب ورودی سالن که تم سانگ رندی به صدا در میاد تا میخواد وارد رینگ بشه رومن بهش حمله میکنه و اونو از سالن بیرون میبره !!!

پل هیمن وارد میشه و میگه نقشه A ( فیتال فور وی ) جواب نداد و نقشه B ( کش کیف ) هم که جواب نداد حالا میرسیم سراغ نقشه من ( نقشه C ) و بعد براک لزنر وارد میشه و با پل وارد رینگ میشه و پل به هانتر میگه قبول کن از این چلنجر بهتر گیرت نمیاد و هانتر هم قبول میکنه و با هر دو دست میده و رینگ رو ترک میکنه هیمن میگه براک تو سامر اسلم جان سینا رو شکست میده و صاحب تایتل های wwe و سنگین وزن میشه ، صحنه هایی از رسلمنیا جایی که لزنر استریک شکست ناپذیر آندرتیکر رو شکست پخش میشه ، هیمن میگه من از همون نقشه برای شکست دادن سینا استفاده میکنم و میگه که شما هر چقدر میخواین بگین lets go cena ولی من و موکلم میگیم cena sucks و شو در همین جا به پایان میرسه ...

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر