سفرنامه تایلند 2 هفته زیبا در تایلند

Areza59

New member
2016-01-02
18
4
0
تنهران

ارسال توسط:رضا غلامی 08 آگوست 2015 در بلاگ, سفرنامه نظری بدهید

سفر از بانکوک شلوغ گرفته تا چیانگ مای زیبا و آب های بکر دریای آندامان سرزمین لبخند تلف کردن وقت نیست بلکه سفری خاطره انگیز و زیباست. با من همسفر بشید تا با گوشه کنار این کشور زیبا بریم و خاطرات زیبایی رو با هم ثبت کنیم.

Thailand

مردم مهمانواز و خونگرم و غذاهای عالی و تنوع و گستردگی جاهای دیدنی و قیمت پایین برای دیدن این مکان های دیدنی تایلند را به جای مورد علاقه من برای سفر تبدیل کرده است. من بارها به این کشور پادشاهی سفر کرده ام و مسلما باز هم برای دیدن جاهای بیشتر به این کشور خواهم رفت.

Siam

اگر میخواید به تایلند سفر کنید و نمیدونید از کجا شروع کنید به کجاها برید و چطور سفرتون رو ادامه بدید با من همراه بشید . اگه وقت کافی حدود 2 هفته داشته باشید که خیلی عالی هست. هزینه مشاوره و راهنمایی سفر هم مهمون من فقط امیدوارم سفر خوبی داشته باشید.

Chiang-Mai-1
بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند جایی که میتونسد مطمئن بشید دیگه وارد تایلند شدید. فرودگاه سووارنابومی بانکوک، بزرگترین فرودگاه بین المللی تایلند است. اگرچه از نظر گردشگری نباید وقت زیادی را در شهرهای بزرگ و پرازدحام تلف کرد، من توصیه های دیگه ای براتون داردم!!!

Thonburi-4

من 4 ماه توی بانکوک اقامت داشتم اما به نظرم برای شما 3 روز اقامت در بانکوک کافی باشه تا بتونید با این شهر آشنا بشید. دیدن معابد بانکوک مثل معبد وات پو و کاخ بزرگ، رفتن به مناطق شلوغ و پر از جنب و جوش مثل کو سان و سیلام و مراکز خرید بانکوک که پرزرق و برق و زیبا هستند و البته مراکز تجاری پر رفت و آمد بانکوک همگی جاهایی است که باید در سفر به بانکوک تجربه کنید.

Bangkok

چیانگ مای و شمال تایلند

هرچند چیانگ مای خیلی کوچکتر و آرام تر از بانکوک هست ولی این شهر دومین شهر بزرگ تایلند هست، که در کوهستان های شمال تایلند قرار دارد. با این وجود چیانگ مای دروازه ورود به بسیاری از فعالیت های دیگر در شمال تایلند است.

Chiang-Mai-5

دیدن معابدی مانند بودای نشسته که به معنای واقعی درمیان ابرهاست ، گرفتن عکس و با ببرهای تایلندی،شما میتونید در حومه چیانگ مای و جایی که ببرها نگهداری میشن به ببرها نزدیک بشید و اوناها رو بغل کنید و عکس بگیرید. یک روز برای گشت و گذار توی چیانگ مای فرصت مناسبی هست که همه جا رو ببینید.

Island-1

چیانگ مای شهر اصلی شمال تایلند هست ولی این به این معنی نییست که چیانگ مای تنها جایی که میتونید برید، شما همچنین به دومین شهر بزرگ شمال تایلند چیانگ رای برید و یا به به پای که نزدیک یکی از بزرگترین پارک های ملی قرار داره سری بزنید.

Island-5
جزایر تایلند

برای بسیاری از گردشگران تایلندی ، منظور از تایلند همان جزیره پوکت است. نمیشه گفت به تایلند سفر کردی و گشتی توی جزایر زیبای این کشور نزدی. حتما به این جزایر برید و از طبیعت و تفریحات این جزایر لذت ببرید.بجز پوکت دیگر جزایر معروف تایلند کو سامویی ، کو چانک و کو فاگنان هم هستند که کوفاگنان به خاطر میهمانی های ماه کاملش معروف است. این جزایر بیشتر به روستا شبیه هستند و سواحل آن ها بسیار خلوت هست. جزیره ترات در فاصله کمی از جنوب بانکوک قرار دارد و جزیره کوکردان که در جنوب پوکت است و تقریبا 2 ساعت با پوکت فاصله دارد با آب و هوای گرم و استوایی در ایالت ترانگ قرار دارد.

Island-51

اگه وقتتون کمه میتونید به یکی از این جزایر که در مسیرتون هستن برید و برای چند ساعت اونجا اتراق کنید و از استراحت در اونجا لذت ببربد.اما اگه وقت دارید و دلتون میخواد که قایق سواری کنید و خوش بگذرونید. بهتره وقت بیشتری برای این اقامت توی جزیره ها بذارید. به نظر من کمتر از 3 روز توی این جزایر بمونید،آرامش و لذت این جزایر رو از دست میدید.

Misc-3
دیگر جاهای دیدنی تایلند

بجز بانکوک شلوغ که میتونید به سرعت ازش بگذرید، دیگر جاهای تایلند مثل جزایر و مکان های دیدنی تایلند ارزش این رو دارند که وقت بذارید و به همه جای تایلند سر بزنید.

سفر به شمال شرق و دیدن منظره سورئال دریای قرمز لوتوس ، سفر به غرب بانکوک و استان کانتچانابوری، و رودخانه کوای، بودا بزرگ و ببرهای بیشتر!برای دیدن نمایش تیفانی هم میتونید به پاتایا سفر کنید، حتی اگر آن را فقط برای دیدن عملکرد جامع و تخصصی پادشاه در نمایش تیفانی . دریای قرمز لوتوس دریا، و یا به غرب بانکوک به کانتچانابوری ، برای مثال، و یاد رودخانه کوای، بودا بزرگ و بله ، ببر بیشتر را ببینید! متناوبا، شما می تواند به گردشگری جنسی سرمایه پاتایا سر ، حتی اگر آن را فقط برای دیدن عملکرد جامع و تخصصی پادشاه در نمایش تیفانی .

Red-Lotus-Sea-4

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر