دانلود خلاصه و نکات چکیده درس گیاهان آبزی-گروه مهندسی منابع طبیعی

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
باسلام،
همان طور که میدانید گیاهان آبزی یکی از درس های پیچیده و سخت گروه مهندسی منابع طبیعی هست
از این رو طبق مطالعه نمونه سوالات متوجه شدم که طراحان سوال از قسمت هایی سوال میدهند که از بار علمی صحیح تری برخوردار باشد

بعنوان مثال: هر گز از تعداد گونه ها یا تعداد جنس ها و در کل مورادی که تعداد بکار رفته سوال نمی دهند! چرا: چون منبع این کتاب قدیمی بوده و گونه های جدیدی که شناخته شده است باعث افزایش تعداد گونه یا جنس یه زیر رده شده.

مورد دوم هم اینکه بسیار بسیار کم دیدم که از شکل و نوع گیاهان سوال بدند،مثلا اینکه فلان گونه گل اذینش چطوره یا اینکه دارای اندوسپرمه یا نیست و...

برای اینکه بهتر متوجه بشید و همچنین راحتی خودم در خواندن این کتاب چکیده ای از کتاب تهیه کردم در چند بخش،که بخش اول آن اماده هست

این چکیده دست نویس هستش دیگه حوصله تایپ در بنده گنجانده نشده بود :d

در هفت فایل در قالب پی دی اف تهیه شده است و هم اکنون اماده دانلود می باشد - اختصاصی تالار گفتمان یه حسِ خوب-نویسنده: sina

دانلود فایل با فرمت زیپ با حجم 2.22 مگابایت..> <

*بخش های بعدی هم کم کم اضاف میشود
با ارزوی موفقیت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: سحریی

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر