بیت آشور: از کودکی آرزویم بازی در جام جهانی بوده است

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0

تهران - ایرنا - مدافع راست تیم ملی فوتبال ایران می گوید : از کودکی آرزویش حضور در جام جهانی بوده زیرا این فرصت را خواهد داشت که در بزرگترین رویداد فوتبالی جهان مقابل برترین فوتبالیست های دنیا بازی کند.

81174047-5712735.jpg
به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه خبری فدراسیون فوتبال ، مهرداد (استیون ) بیت آشور ، که هم اکنون همراه تیم ملی در اردوی تدارکاتی اتریش حضور دارد ، گفت : تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و خوشبختانه فضای رقابتی سالمی بین بازیکنان و در اردوی تیم ملی حاکم است .

این بازیکن آمریکایی ایرانی الاصل که برای تیم باشگاهی وایت کپس کانادا بازی می کند ، افزود: تا شروع رقابت های جام جهانی 2014 برزیل فرصت خوبی در اختیار داریم و امیدوارم در فرصت باقی مانده به آمادگی مطلوب برای حضور در این رویداد بزرگ دست یابیم .

بیت آشور پیش از حضور در تیم وایت کپس کانادا برای تیم سن خوزه آمریکا در لیگ برتر این کشور توپ می زد.

وی از حضورش در کنار تیم ملی ایران اظهار خرسندی کرد و گفت: همیشه تلاشم این بوده که در تیم ملی حضور داشته و عملکرد خوبی ارایه کنم ضمن اینکه از مردم و رسانه های ایران تشکر می کنم که حمایت خوبی از تیم ملی دارند .

بیت آشور همچنین از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل دعوت از وی به تیم ملی تشکر کرد و افزود: خوشحالم که فرصت بازی در تیم ملی در اختیار من قرار گرفت و من تمام تلاش ام را خواهم کرد تا با تیم راهی برزیل شوم .

عضو تیم وایت کپس ونکوور کانادا در خصوص تیم باشگاهی و عملکردش در فصل اخیر لیگ گفت: همه چیز طبق برنامه کادر فنی تیم پیش رفت و من برای تیمم 10 بازی انجام دادم و تقریبا از زمان حضورم در این باشگاه در همه بازی ها حضور داشتم.

وی تاکید کرد: اکنون در مرحله دیگری از زندگی ورزشی خود هستم که باید روی تمرینات تیم ملی تمرکز داشته باشم و بهترین عملکرد را در زمان تمرینات خود به ثبت برسانم.

تیم ملی فوتبال کشورمان به سرمربیگری کارلوس کی روش در شهر والتراسلدورف اتریش حضور دارند و دور جدید تمرینات خود را از روز پنجشنبه (یکم خرداد ماه ) برای حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی برزیل آغاز کرده اند.

مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 برزیل از 23 خردادماه با حضور 32 تیم برتر جهان در شش شهر برزیل آغاز می شود و تیم ملی فوتبال ایران با تیم های بوسنی، آرژانتین و نیجریه همگروه است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: سحریی

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر