آخرین جزئیات از سریال جدید مهران مدیری برای تلویزیون/ ۳ فصل ۳۰ قسمتی و ...

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0

نگارش فیلمنامه و متن مجموعه جدید مهران مدیری زیرنظر مدیری در حال انجام است و طبق پیش‌بینی‌های انجام شده مدیری از چند هفته آینده کار جدید خود را کلید می‌زند.

به گزارش کافه سینما به نقل از تسنیم، مهران مدیری کارگردان مشهور تلویزیون و سینما که پس از پایان تولید مجموعه طنز «شوخی کردم» در شبکه نمایش خانگی، بار دیگر پس از چند سال دوری از رسانه ملی به تلویزیون بازگشته است و قصد دارد تا مجموعه‌ای را در قالب‌ طنز کارهای گذشته خود تولید کند.
در حال حاضر عوامل ساخت تیم مهران مدیری مشغول نگارش متن فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی هستند تا کار برای پخش در ایام پس از ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر آماده شود.
این پروژه که قرار است در سه فصل 30 قسمتی برای شبکه تهران به تولید برسد قالب داستانی کمدی و اجتماعی دارد که بصورت اپیزودیکی است و هر قسمت آن با ماجراهای متفاوت اما مرتبط با یکدیگر ساخته می‌شود.
گروه مهران مدیری هنوز نامی برای مجموعه خود پیدا نکرده‌اند و به دنبال اسمی هستند که علاوه بر داشتن نام خاص خود همانند مجموعه‌های گذشته مدیری، بتوانند سه فصل دیگر آن را هم دربربگیرد.
درحال حاضر سیناپس اولیه آن نگارش شده است و تا چند روز آینده عوامل پشت دوربین این سریال معرفی می شوند.
بازیگران اصلی این سریال ظاهرا از مشهورترین افراد حوزه طنز هستند. خود مهران مدیری هم مانند کارهای گذشته خود نیز علاوه بر کارگردانی در این سریال ایفای نقش می‌کند.
نوع نگاه مدیری در این پروژه اینگونه است که داستان با شخصیت‌پردازی متفاوت طراحی شود و سپس قصه روایت شود تا مخاطب بتواند به سادگی با آن ارتباط برقرار کند.
نگارش فیلمنامه و متن این مجموعه توسط گروهی از نویسندگان در حال انجام است که مهران مدیری سرپرست نویسندگی این کار را بر عهده دارد و هر قسمت آن زیرنظر مدیری به نگارش در‌می‌آید. طبق پیش‌بینی‌های انجام شده مهران مدیری پیش‌تولید سریال جدید تلویزیونی خود را از ماه آینده کلید می‌زند.
مهران مدیری کارگردان و بازیگر کشورمان است که از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان «ساعت خوش»، «پاورچین»، «نقطه‌چین»، «شب‌های برره»، «باغ مظفر»، «مرد هزارچهره»، «مرد 2 هزار چهره»، «قهوه تلخ»، «ویلای من» و «شوخی کردم» نام برد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر